Reklama

Reklama

Adam Małysz na wakacjach z rodziną

Wśród gwiazd sezon urlopowy nadal trwa! Polski skoczek narciarski i kierowca rajdowy z pewnością zasłużył na chwilę relaksu w towarzystwie najbliższych. Wraz z ukochaną żoną Izą i dorosłą już córką Karoliną, udał się na wypoczynek do Chorwacji.

Adam i Iza Małyszowie są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem z długim stażem- w czerwcu świętowali 23. rocznicę ślubu. Teraz postanowili wybrać się na wspólne wakacje w towarzystwie dorosłej córki. 

Na swój urlopowy kierunek wybrali słoneczną Chorwację. Od niedawna wypoczywają na popularnym wśród turystów półwyspie Istria. Pogoda i humory na pewno im dopisują, co widać na (zamieszczanych przez wszystkich członków rodziny) zdjęciach. 

Pani Iza zamieściła na swoim Instastories fotografię, na której wypoczywa na leżaku wraz z mężem. Oboje chętnie chętnie korzystają ze sprzyjającej aury i zażywają kąpieli słonecznych.

Reklama

Wakacyjną fotką postanowił podzielić się również sam mistrz Adam Małysz. 

"Pozdrawiam was serdecznie ze słonecznej Chorwacji!"- napisał skoczek. 

Kolacji w tak pięknych okolicznościach przyrody można tylko pozazdrościć!

Córka państwa Małyszów również postanowiła pochwalić się pięknymi widokami. Na swoim Instagramie zamieściła piękne zdjęcie, na którym pozuje w sportowym stroju na tle zachodzącego słońca.

Rodzinie Małyszów życzymy udanych wakacji!

Trzeba przyznać, że wybrali sobie bardzo dogodny termin. Kiedy w Polsce zaczynają pojawiać się pierwsze jesiennie chłody, oni bawią się przy słonecznej pogodzie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | wakacje | wakacje za granicą | rodzinne wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje