Reklama

Adam Małysz został bohaterem

Adam Małysz postanowił pochwalić się swoimi osiągnięciami w... przydomowym ogródku. Mistrz olimpijski za pośrednictwem Instagrama pokazał, na co wykorzystuje energię i jak spędza swój wolny czas.

Chyba żadnemu Polakowi nie trzeba go przedstawiać. Choć czasy największych sukcesów i zawodowej aktywności ma już za sobą, Adam Małysz wciąż jest uznawany za naszą narodową dumę. 

Fani nadal o nim pamiętają i ochoczo śledzą jego profile w mediach społecznościowych. Sam skoczek jest aktywnym użytkownikiem Instagrama, gdzie wrzuca sporo zdjęć. Jego profil obserwują 182 tysiące osób.

Mistrz olimpijski z pewnością nie lubi marnować swojego wolnego czasu. Ostatnio, właśnie za pośrednictwem Instagrama, postanowił pochwalić się najnowszym osiągnięciem. Adam Małysz został prawdziwym bohaterem w swoim domu, a w zasadzie w ogrodzie!

- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie - napisał skoczek.

Reklama

Okazało się, że jedna z letnich ulew sprawiła, że jego ogród znalazł się pod wodą. Na szczęście Adam Małysz znalazł na to sposób i samodzielnie rozwiązał problem - zaprojektował i wykonał odwodnienie.

- Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? - zapytał fanów.

Trzeba przyznać, że wykonanie wygląda naprawdę profesjonalnie, a pan Adam z pewnością zasłużył na tytuł bohatera w swoim ogrodzie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy