Reklama

Reklama

Adele i jej partner myślą o zaręczynach

28-letnia piosenkarka i Simon Konecki są razem od pięciu lat.

28-letnia piosenkarka i Simon Konecki są razem od pięciu lat i wychowują wspólnie 4-letniego syna Angelo. Wszystko wskazuje na to, że para jest wreszcie gotowa na kolejny krok, a na palcu twórczyni hitu "Someone Like You" pojawi się niedługo pierścionek zaręczynowy.

W rozmowie z gazetą "Daily Mirror" źródło podało:

- Podjęli decyzję, że jest to odpowiedni czas, żeby pomyśleć o kolejnym kroku, czyli o zaręczynach.

- Nie będą robić szumu wokół tego wydarzenia, bo to nie w ich stylu i nie zobaczycie Adele chwalącej się pierścionkiem z ogromnym diamentem.

- Jednak są już gotowi na kolejny krok i oboje są tym bardzo podekscytowani.

- Adele jest obecnie w trasie koncertowej i cieszy się, że może występować przed swoimi fanami. Mimo to chciałaby spędzić trochę czasu w domu razem z rodziną po 10 miesiącach, które spędziła w trasie.

Informacja o planowanych zaręczynach pojawiła się kilka tygodni po tym, jak Simon zaskoczył twórczynię hitu "Hello" podczas jej koncertu w Nashville w Tennessee. Gdy Adele wykonywała na scenie utwór, posypało się konfetti, na które składały się małe karteczki, na których Simon napisał miłe słowa dla piosenkarki, aby uczcić ich piątą rocznicę związku.

Piosenkarka znana z hitu "Rolling in the Deep" wyznała niedawno, że chciałaby mieć drugie dziecko, ponieważ zaczyna ją "boleć łono" odkąd Angelo zaczął dorastać.

Powiedziała:

Reklama

- Mój syn wkrótce skończy cztery lata.

- Podchodzę do tego bardzo emocjonalnie, ponieważ mam wrażenie, że wtedy przestanie być już malutkim dzieckiem.

- Dlatego zaczyna mnie już boleć łono. Cały czas myślę o tym, że chciałabym mieć kolejne dziecko. Nie jestem w ciąży i nie zajdę w ciążę póki nie skończy się moja trasa koncertowa.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy