Agata Buzek zaskoczyła fanów

Agata Buzek w 1999 roku ukończyła studia aktorskie na Akademii Teatralnej w Warszawie. Na swoim koncie ma kilka znaczących ról.

Buzek jest córką byłego premiera, więc już od najmłodszych lat była na celowniku dziennikarzy i fotoreporterów. Było to doświadczenie bardzo trudne, bo jako dziecko chorowała na ziarnicę złośliwą.

Reklama

Dziś aktorka gra w spektaklach Krzysztofa Warlikowskiego, także tych pokazywanych we francuskim Odeonie.

Buzek miała okazję zabłysnąć również na ekranie. Za rolę w "Rewersie" u boku Marcina Dorocińskiego otrzymała Orła. Doceniono także jej kreacje w "Zemście" czy "Niewinnych". Aktorka pracuje również za granicą - w "Kolibrze" Stevena Knighta zagrała z Jasonem Stathamem.

Buzek jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje 7542 użytkowników.

Ostatnio, na co dzień bardzo naturalna, Agata zaskoczyła ich nietypowym zdjęciem. Aktorka pozuje bowiem w karykaturalnym makijażu, cekinowym staniku i ze sztucznym biustem!

Na szczęście jest to tylko charakteryzacja do spektaklu Warlikowskiego. Fani docenili dowcip Buzek i pisali: "Malowana lala" czy "Pierunie! Ślunska Barbi".

Obserwujecie profil aktorki na Instagramie? Jeśli nie, pora nadrobić zaległości.

Dowiedz się więcej na temat: Agata Buzek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje