Reklama

Reklama

Agata Kornhauser-Duda w kolorowych butach

Agata Kornhauser-Duda słynie z dobrego gustu. Pierwszej damie nie zdarza się popełniać wizerunkowych gaf - wręcz przeciwnie - często jest chwalona za swoje wybory.

Pierwsza dama z wykształcenia jest germanistką. Urodziła się w Krakowie - jej ojcem jest poeta, tłumacz i krytyk literacki Julian Kornhauser, a matką Alicja zd. Wojna - polonistka. Brat pani Agaty, Jakub, również zajmuje się literaturą.

Za Andrzeja Dudę pani Agata wyszła w 1994 roku. Rok później urodziła się ich córka Kinga, która bardzo wspierała ojca w kampanii prezydenckiej.

Agata Kornhauser-Duda została pierwszą damą 6 sierpnia 2015 roku. Od tego czasu odbyła liczne podróże służbowe, pokazywała się publicznie również w trakcie uroczystości państwowych.

Reklama

Od samego początku specjaliści zajmujący się modą pisali, że jej stroje spełniają wymogi protokołu dyplomatycznego, a jednocześnie nie tracą indywidualnego charakteru.

Ostatnio para prezydencka wybrała się do Belgii. Andrzej Duda rozmawiał z premierem tego kraju, wspólnie z małżonką spotkali się natomiast z przedstawicielami Polonii.

Pierwsza dama wybrała na tę okazję szarą, koronkową suknię i eleganckie ponczo. W oczy rzucały się natomiast buty w śmiałym kolorze. Mowa o różowych szpilkach, które nadały stylizacji charakteru.

Naszym zdaniem pani Agata prezentowała się tego dnia rewelacyjnie! Zgadzacie się?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje