Reklama

Reklama

Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała intrygujące zdjęcie

Fani programu „Rolnik szuka żony” już przebierają niecierpliwie nogami. Jesienią Telewizja Polska wyemituje szósty sezon misyjnego show.

"Rolnik szuka żony" sprowadza się właściwie do randkowania przed kamerą. Okraszony jest dodatkowo wzajemną zazdrością uczestników, zabawnymi momentami oraz wiarą w to, że za pośrednictwem telewizji można znaleźć miłość na całe życie.

Przykład kilku par z poprzednich edycji pokazuje, że faktycznie jest to możliwe. Kilkoro rolników jest już po ślubie, a na świat przychodzą kolejne dzieci zakochanych par.

Niestety, w programie nie brakuje też historii bez happy endu. Przykładem może być związek Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak. Mężczyzna na początku był zainteresowany dwiema kandydatkami na żonę, jednak ostatecznie oświadczył się na wizji Agacie.

Reklama

Para zamieszkała razem i przez kilka miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Niestety, do ślubu nie doszło, a młodzi rozstali się w nie najlepszej atmosferze.

Wygląda jednak na to, że bez Łukasza pani Agata rozkwita! Kobieta zmieniła fryzurę, a ostatnio spotkała się z kolegami z programu: Janem z piątej edycji oraz Zbyszkiem z czwartej edycji. Pamiątkowe zdjęcie zamieściła na swoim instagramowym profilu.

- Wspaniałe towarzystwo, piękny krajobraz i super zabawa w Bieszczadach - napisała pod fotką.

Z kolei fani komplementowali Agatę i życzyli jej dużo szczęścia. Do tych życzeń oczywiście się dołączamy!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy