Agnieszka Dygant pokazała mamę i siostrę

45-letnia Agnieszka Dygant zaskarbiła sobie sympatię widzów już przed laty. Wcielała się m.in. w salową Mariolę w „Na dobre i na złe”, Darię „Czarną” Westman w „Fali zbrodni” czy wreszcie Franię Maj w „Niani”.

Agnieszka Dygant
Agnieszka DygantJarosław AntoniakMWMedia

Aktorka jest absolwentką łódzkiej "Filmówki". Po studiach nie mogła dostać angażu w teatrze, więc postawiła na pracę przed kamerą, która do dziś wychodzi jej doskonale.

Dygant ma niezwykły talent komediowy, ale jej najnowsze role pokazują, że świetnie radzi sobie w emploi dramatycznym. Spektrum swoich możliwości zaprezentowała w filmach Patryka Vegi (m.in. "Pitbull. Nowe porządki" i "Kobiety mafii").

Aktorka udziela się także w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 197 ty. użytkowników.

Ostatnio pani Agnieszka pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu do Włoch. Na dwóch fotografiach możemy zobaczyć nie tylko piękne zabytki, ale także mamę aktorki. Na zdjęciach z wakacji pojawiła się również młodsza siostra Agnieszki - Natalia. Musimy przyznać, że wszystkie panie wyglądają naprawdę stylowo!

"Dwie piękne kobiety", "Ale fajna, stylowa mama", albo "Ślicznie wyglądacie razem" - pisali fani.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas