Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży urodziła! Pokazała zdjęcie i niezwykłe nagranie

Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali rodzicami! Prezenterka publikując zdjęcie i niezwykłe nagranie, poinformowała swoich fanów, że już od jakiegoś czasu dziecko jest na świecie.

Oczywiście ze strony fanów, jak i koleżanek oraz kolegów z show-biznesu, posypały się słowa gratulacji dla szczęśliwych rodziców. Agnieszka Włodarczyk, która w tym roku także została mamą napisała: "Jakoś ciąże innych lecą szybciej niż nasze własne. Całuję was i gratuluję z całego serca".

Agnieszka Hyży opublikowała na swoim koncie na Instagramie zarówno zdjęcie z noworodkiem, jak i króciutkie wideo, na którym widać dłonie rodziców i maluszka.

Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali małżeństwem w roku 2015 roku. Prezenterka o swojej ciąży poinformowała w sierpniu, publikując poniższe zdjęcie. Poinformowała wówczas, że jest już w 7. miesiącu ciąży. Napisała: "Mamy wielkie szczęście, że nasze doświadczenie, już prawie z happy endem, ale bardzo dużo mnie nauczyło i pokazało zupełnie inną perspektywę na wiele spraw. To jest niezwykle jak ogromna może być determinacja i nadzieja, o której często piszecie. Nie można tego nigdy stracić".

Reklama

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje