Reklama

Reklama

Agnieszka Hyży w ciąży! Pokazała zdjęcie!

Agnieszka Hyży ogłosiła radosną nowinę! Wraz z mężem, Grzegorzem Hyżym, właśnie spodziewają się dziecka! Tę długo wyczekiwaną wiadomość gwiazda Polsatu ogłosiła w swoich mediach społecznościowych.

Agnieszka Hyży w zaawansowanej ciąży!

Agnieszka Hyży jest w ciąży! Prezenterka, która znana jest z takich programów telewizji Polsat, jak "Grunt to rodzinka", Super rodzinka", "Twoja Twarz brzmi znajomo", a także z prowadzenia imprez Sopot SuperHit Festiwal, nie posiada się z radości! 

Właśnie radosną wiadomością dziennikarka zaskoczyła swoich fanów, publikując niespodziewanie zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. 

Gwiazda, która jest żoną muzyka, Grzegorza Hyżego, pochwaliła się już całkiem sporym, ciążowym brzuszkiem i wszystko wyjaśniła w długim wpisie pod fotografią. 

Reklama

W dalszej części wpisu wyjaśniła, że przez siedem miesięcy toczyła wraz z mężem walkę o to, co dla niej najcenniejsze w tym momencie. Agnieszka Hyży zaznaczyła również, że osobiście chciała przekazać tę radosną nowinę, nim fani dowiedzą się tego z mediów. 

Przypomnijmy, że Agnieszka wyszła za Grzegorza 17 lipca 2015 w Rzymie. Ich związek od początku wzbudzał wiele emocji, w kontekście poprzedniego małżeństwa muzyka z Mają Hyży, z którego ma dwójkę dzieci. 

Teraz w jego życiu pojawi się kolejne maleństwo, a bliźniaki zyskają rodzeństwo. Z kolei Agnieszka ma jeszcze 8-letnią córkę Martę z poprzedniego małżeństwa. 

Odkąd Agnieszka i Grzegorz zawarli związek małżeński, fani wypatrywali ciążowego brzuszka, ale przez lata nic takiego się nie działo. W końcu gwiazda po 6 latach oczekiwania mogła podzielić się radosną nowiną z internautami. W komentarzach posypały się gratulacje, do których oczywiście się dołączamy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje