Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje w bikini

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z najpiękniejszych tancerek młodego pokolenia. Zachwyca nie tylko urodą, ale również niesamowitą figurą rok po porodzie. Na zdjęciu na Instagramie aktorka pozuje w kostiumie kąpielowym u boku swojego męża. Jej ukochany to prawdziwy szczęściarz!

Rozpoznawalność Agnieszce Kaczorowskiej-Peli przyniosła rola Bożenki w "Klanie". Można powiedzieć, że przez lata aktorka była utożsamiana ze tą rolą. W końcu okazało się, że poza aktorstwem ma też inne talenty.

Pani Agnieszka wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Wielkim zaskoczeniem było to, że aktorka wcale nie występowała w programie jako gwiazda, lecz jako... profesjonalna tancerka. 

Reklama

Poza zwycięstwem w trzeciej edycji programu, gwiazda, może pochwalić się również innymi tytułami w tej dziedzinie. W 2010 roku zdobyła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich.

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje, jak wygląda jej życie rodzinne. Chętnie dzieli się fotografiami z mężem i córką, a także poradami dotyczącymi macierzyństwa. 

Tym razem aktorka i tancerka pokazała się w kostiumie kąpielowym u boku swojego męża Macieja. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda niesamowicie po około roku od porodu. Komplementowana jest nie tylko jej oszałamiająca figura, ale też i uroda. 

"Wygląda pani kwitnąco" czy "Naturalnie piękna"- czytamy w komentarzach.

"Cudnie razem wyglądacie"- chwali jedna z obserwatorek.

Para wygląda na naprawdę szczęśliwą. Oboje są piękni i uśmiechnięci. A wy co sądzicie? Podzielacie zachwyt fanów?

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | gwiazda | W bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje