Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła. Hejt zamiast gratulacji?

Agnieszka Kaczorowska-Pela w mediach społecznościowych pochwaliła się radosną nowiną. 29-letnia aktorka po raz drugi została mamą. Dla dziecka wybrała popularne imię. Wśród gratulacji nie zabrakło gorzkich słów. Internauci wciąż wypominają bohaterce "Klanu" ostatnią aferę.

Agnieszka Kaczorowska-Pela po raz drugi została mamą. Jakie imię wybrała?

Serialowa Bożenka ponownie została mamą. Na ten dzień Agnieszka Kaczorowska-Pela czekała wspólnie z mężem i młodszą córką

W mediach społecznościowych umieściła zdjęcie ze szpitala. Uśmiechnięta, promienna, z dzieckiem przy piersi, powitała córkę wymownym wpisem. Wynika z niego, że poród przebiegł bez żadnych komplikacji. 

Właśnie o takim rozwiązaniu marzyła Kaczorowska. Życzenia popłynęły także w kierunku męża, który został oznaczony w poście. Sami przeczytajcie te wzruszające słowa

Córka aktorki przyszła na świat w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Rodziny w Warszawie, którego oddział położniczy, nie tylko wśród celebrytek zbiera pochlebne opinie. Agnieszka Kaczorowska zapatrzona w córkę zdradziła także jej imię. Jak młodzi rodzice będą zwracać się do maleństwa? Wybór padł na imię pochodzenia hebrajskiego... Gabriela!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela spotkała się z hejtem po porodzie. Poszło o "modę na brzydotę"

Oczywiście pod postem pojawiły się gratulacje. Jednak wianuszek serc przerwały złośliwe komentarze, które przypomniały aktorce niechlubną historię sprzed tygodni. Chodzi o aferę, która przerosła młodą mamę i dotyczy "mody na brzydotę". 

Temat jeszcze przed porodem wywołała sama Kaczorowska jednym wpisem na Instagramie. Tancerka skrytykowała na swoim profilu ruch body positive i tym samym naraziła się fanom. 

Mimo upływu tygodni oni wciąż pamiętają jej słowa i jak widać, nie mogą o nich zapomnieć. Dlatego pod porodowym postem zadawali pytania np. o brak makijażu. Pod krytycznymi postami w ciągu kilkunastu minut wywiązała się burzliwa dyskusja.

Na szczęście nie zabrakło osób, które hejtowi i krytyce stanowczo się sprzeciwiły. Nie czas i miejsce na takie wpisy, kiedy na świecie pojawia się człowiek. Co dokładnie napisano do użytkowniczki o niku "Land.rynka"?

Czytaj również:

Nicea doceniona. Miasto na liście światowego dziedzictwa UNESCO!

Kleszcze z Azji i Afryki w Polsce!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | poród | szpital | hejt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy