Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych spotkała się z wyjątkowo negatywnym odbiorem fanów.

W komentarzach pojawiły się zarzuty, że gwiazda nie pokazuje prawdy o macierzyństwie i żyje w "cukierkowym świecie".

Odkąd w lipcu minionego roku Kaczorowska urodziła córkę Emilię, którą wychowuje wraz z mężem, instruktorem tańca Maciejem Pelą, tempo jej życia zawodowego nieco zwolniło. Celebrytka postanowiła bowiem skupić się głównie na macierzyństwie i życiu rodzinnym. Jest jednak wciąż bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie, które śledzi obecnie 325 tys. użytkowników, stale umieszcza posty dotyczące wychowywania dziecka i wychwalające uroki bycia mamą. Wpisy gwiazdy wywołują różne reakcje, ale ten najświeższy spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem fanów.

Reklama

- Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką, która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość. Każdy mój wybór, który dotyczy Emi jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki, aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji - napisała w poście Kaczorowska. Ale to nie tekst, a towarzyszące mu zdjęcie wywołało dyskusję. Na zamieszczonej fotografii celebrytka pozuje w idealnej fryzurze i z promiennym uśmiechem na twarzy, trzymając córkę na rękach.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje