Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini! Fani patrzyli tylko na jedno!

Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła na oczach widzów spektakularną metamorfozę. Pojawiając się w programie, gwiazda zapragnęła zrzucić zbędne kilogramy. Teraz, przy okazji upalnego lata, pochwaliła się efektami ćwiczeń i diety!

Agnieszka Kotońska zachwyca nową sylwetką! Trudno oderwać od niej wzrok
Agnieszka Kotońska zachwyca nową sylwetką! Trudno oderwać od niej wzrok 123RF/PICSEL

Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza. Trudno w to uwierzyć

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana ulubienica widzów programu "Gogglebox". Swoją naturalnością, szczerością i poczuciem humoru, podbiła ona serca odbiorców wraz z całą swoją rodziną - mężem, synem i niekiedy pojawiającym się gościnnie wnuczkiem.

Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania i dziś Agnieszka Kotońska zachwyca w nowym, o wiele szczuplejszym wydaniu. Zmieniła się także garderoba celebrytki - wymieniła ona ciuchy na bardziej stonowane i na czasie.

Dziś fani nie mogą często nachwalić się wyglądu ich ulubienicy, a ona nie szczędzi im okazji, by mogli ją komplementować. Przy okazji upalnych dni Agnieszka Kotońska opublikowała nowe, naprawdę gorące zdjęcie!

Agnieszka Kotońska w bikini! Zachwyca nogami i płaskim brzuchem!

Gwiazda telewizyjnego show pozuje do fotografii w skąpym stroju kąpielowym! 45-latka zniewala figurą i wzrok internautów padł na zgrabne nogi, niczym u nastolatki i płaski brzuch Agnieszki Kotońskiej!

Fani nie mogli nachwalić się tego, jak świetnie wygląda ich ulubienica. Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów i ciepłych słów, zagrzewających do dalszego dbania o siebie.

"Babcia i taka figura", piękna figura", "Aga rozwaliłaś system", "Przepięknie Pani wygląda" - czytamy zachwyty fanów pod zdjęciem Agnieszki Kotońskiej.

Trudno się z tym nie zgodzić! Trzeba przyznać, że Agnieszka Kotońska w swojej metamorfozie przeszła samą siebie.

***

Zobacz też:

Pleśń na produktach spożywczych. Dlaczego jest tak szkodliwa?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas