Agnieszka Litwin ma nowotwór. Gwiazda kabaretu jest już po operacji!

Agnieszka Litwin za pośrednictwem mediów społecznościowych w październiku 2021 roku poinformowała, że wykryto u niej guza piersi i zaapelowała do internautów, by nie zapominali o regularnych badaniach. Gwiazda kabaretu jest już po operacji, a na instagramowym profilu Agnieszki Litwin właśnie pojawiło się zdjęcie ze szpitala.

Agnieszka Litwin walczy z chorobą nowotworową
Agnieszka Litwin walczy z chorobą nowotworowąGERARD/ REPORTEREast News

Agnieszka Litwin ma nowotwór

Znana z kabaretu "Jurki" Agnieszka Litwin w październiku 2021 roku poinformowała, że wykryto u niej guza piersi. Artystka postanowiła przekazać tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu opublikowała wpis i zaapelowała do internautów, by pamiętali o regularnych badaniach. 

Wczoraj wykryto u mnie guza piersi. A właściwie ja go wykryłam przez wymacanie, a lekarz to potwierdził. Piszę o tym z dwóch powodów. Pierwszy i nie ma nic ponad to - to nasze zdrowie i życie. Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia.
wyznała Agnieszka Litwin

Agnieszka Litwin przeszła operację

Agnieszka Litwin stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się swoją codziennością i mówi o przebiegu choroby. Pozytywne nastawienie oraz dobry humor jej nie opuszcza. Gwiazda kabaretu nie traci nadziei i wierzy, że uda się pokonać chorobę. Agnieszka Litwin może liczyć na wsparcie fanów, którzy w komentarzach nie szczędzą pozytywnych i ciepłych słów.

Tym razem Agnieszka Litwin przekazała internautom, że znów przebywa szpitalu. We wtorek opublikowała post i oznajmiła, że 16 lutego przejdzie operację. "Jutro operacja i wracam powoli, jak tylko dojdę do siebie, gdzieś mnie tam wypatrzycie pewnie. Udanego wtorku, pierś do przodu, głowa do góry i dużo śmiechu. Nie dajcie się, trzymajcie się i badajcie się - napisała gwiazda kabaretu tuż przed zabiegiem.

Agnieszka Litwin jest już po operacji, która zakończyła się pomyślnie. Artystka opublikowała zdjęcie ze szpitala i podziękowała za wsparcie.

Dzień dobry, wszystko dobrze kochani, dziękuję Wam wszystkim za wsparcie z całego serca
napisała Agnieszka Litwin
Zimne stopy i dłonie. Przyczyną może być groźna chorobaInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas