Reklama

Reklama

Agnieszka Litwin w "Tańcu z gwiazdami". "Chciałabym Wam dostarczyć, choć część tych emocji, jakich ja tutaj doświadczam"

Już niedługo rusza 13. edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". O Kryształową Kulę zawalczy m.in. Agnieszka Litwin. Gwiazda kabaretu opublikowała w mediach społecznościowych post dotyczący udziału w programie i wyznała, jakie emocje jej teraz towarzyszą. "Dzisiaj na treningu się popłakałam…ze szczęścia" - napisała Agnieszka Litwin.

Agnieszka Litwin w "Tańcu z Gwiazdami"

Agnieszka Litwin zyskała popularność za sprawą kabaretu "Jurki". Od lat bawi publiczność i cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją codziennością. Regularnie publikuje posty, a internauci chętnie obserwują co u niej słychać. 

Artystka zawalczy o Kryształową Kulę w 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się w parze z Dominikiem Rudnickim-Sipajło. Swoje taneczne umiejętności w programie pokaże również m.in. Krzysztof Rutkowski, Jacek Jelonek, Karolina Pisarek i Maja Włoszczowska. 

Reklama

Gwiazda kabaretu postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. W mediach społecznościowych udostępniła post i wyznała, jakie emocje jej teraz towarzyszą.

Szczere wyznanie Agnieszki Litwin

Agnieszka Litwin zdecydowała się na szczere wyznanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że na jednym z treningów popłakała się ze szczęścia. Dodała, że wzrusza ją taniec i związane z nim emocje. Ma jednak nadzieje, że uniknie łez na wizji. 

Artystka postanowiła również wyrazić wdzięczność za to, że może brać udział w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Podziękowała osobom, które pracują przy organizacji programu, a także swojemu tanecznemu partnerowi.

Poza tym Agnieszka Litwin postanowiła zwrócić się do internautów, by trzymali kciuki za uczestników programu i wspierali ich podczas występów na parkiecie.

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. "Trzymam kciuki, bo to piękna przygoda", "Niech Pani korzysta z tej przygody, to piękne", "Oczywiście czekamy na pierwszy odcinek" - pisali internauci.

***

Zobacz także:

Agnieszka Radwańska ma już plan na życie syna? Ma dopiero 2 latka. "Niedługo sobie pogramy"

Joanna Opozda szczęśliwa po rozstaniu z Królikowskim. "Tym razem to pewniak"

Joanna Liszowska pokazała swoje włosy po wakacjach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy