Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska świętuje z mężem 100-lecie PZT. Zachwyca figurą!

Agnieszka Radwańska pojawiła się na uroczystej gali z okazji 100-lecia Polskiego Związku Tenisowego. Tenisistka na wydarzenie wybrała się razem z mężem Dawidem Celtem. Zachwyciła ekstrawagancką stylizacją i wysportowaną sylwetką.

Agnieszka Radwańska najlepszą tenisistką w historii PZT

W uroczystej gali 100-lecia Polskiego Związku Tenisowego, która odbyła się w hotelu Hyatt Regency w Warszawie, wzięło udział wiele osób związanych z tym sportem. Podczas wydarzenia ogłoszono również wyniki głosowania na 10 najlepszych polskich tenisistów w historii. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Radwańska. Doceniono również zasługi: Łukasza Kubota, Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Wojciecha Fibaka, Jadwigi Jędrzejowskiej, Magdy Linette, Mariusza Fyrstenberga, Jerzego Janowicza oraz Marcina Matkowskiego.

Agnieszka Radwańska zachwyciła, cielistą stylizacją

Agnieszka Radwańska na gali pojawiła się z mężem Dawidem Celtem. Para poznała się wiele lat temu. Na początku łączyły ich sprawy zawodowe. Od 2011 roku Celt był sparingpartnerem i drugim trenerem Radwańskiej. Praca zbliżyła ich jednak do siebie tak bardzo, że w 2013 roku oficjalnie ogłosili swój związek. 

Reklama

Agnieszka Radwańska podczas gali 100-lecia PZT zachwyciła ciekawą stylizacją. Cielista, dopasowana sukienka podkreślała smukłą, wysportowaną figurę tenisistki. Przeszycia z ciemnej koronki uczyniły kreację ekstrawagancką. 

Do sukienki tenisistka dobrała ciemne buty - klasyczne czółenka. Na uwagę zasługuje bordowa torebka z weluru w  kształcie worka, którą Radwańska zabrała ze sobą na wydarzenie. Ten model, ze względu na sportowy charakter, stosunkowo rzadko widywany jest na salonach.

Kreacja Agnieszki Radwańskiej była zabudowana aż po samą szyję, cielisty kolor sprawił jednak, że tenisistka prezentowała się bardzo kobieco i seksownie. Spięte włosy pozwoliły wyeksponować ozdobną górę sukienki. 

Agnieszka Radwańska nie lubi eksperymentować z makijażem. Zazwyczaj wybiera naturalny, subtelny make-up, podkreślający jej urodę. Tenisistka tym razem wyeksponowała oczy, decydując się na delikatne usta w odcieniu nude.

Agnieszka Radwańska: to za nią kciuki trzymała cała Polska!

Nic dziwnego,  że Agnieszka Radwańska została doceniona podczas gali 100-lecia Polskiego Związku Tenisowego. Polska tenisistka może pochwalić się długą listą osiągnięć. Wygrała w swojej karierze 20 singlowych i 2 deblowe turnieje zaliczane do cyklu rozgrywek WTA Tour. Osiągnęła również finał Wimbledonu 2012 i półfinał Australian Open 2014 w grze pojedynczej oraz awansowała do półfinałów Australian Open 2010 i US Open 2011 w grze podwójnej. Agnieszka Radwańska w 2018 roku zakończyła karierę tenisistki. W 2020 roku została mamą. 

***

Przeczytaj również:

Kasia Kowalska na zdjęciu sprzed lat. Fani zachwyceni!

Maciej Musiał ukrywał to od lat. Kim jest jego partnerka?

María Mendiola nie żyje. Śpiewała wielki przebój "Yes Sir, I Can Boogie"

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 100-lecie PZT | Dawid Celt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy