Reklama

Reklama

Kasia Kowalska na zdjęciu sprzed lat. Fani zachwyceni!

Katarzyna Kowalska za dwa lata skończy pięćdziesiątkę, a pomimo tego wciąż jest piękną kobietą. Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy, co widać po jej zdjęciach sprzed lat. Artystka nadal wygląda bardzo młodo, a kiedy opublikowała w sieci fotki z początków kariery, jej followersi na Instagramie nie kryli zachwytu. Dla wielu fanek była ideałem!

Katarzyna Kowalska na zdjęciach z przeszłości

Katarzyna Kowalska jest jedną z najpopularniejszych współczesnych polskich wokalistek. Od dzieciństwa kochała śpiewać, a jej debiutancki album "GEMINI" z 1994 został świetnie przyjęty przez krytykę i od razu przyniósł jej spore grono wiernych fanów. 

Najbardziej znane utwory artystki to m.in.: "Spowiedź", "A to, co mam...", "Antidotum" oraz "Pieprz i sól". 

Chociaż od debiutu Kasi Kowalskiej w show-biznesie minęło już sporo lat, wokalistka wciąż zachwyca talentem i urodą, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 105 tysięcy użytkowników. 

Reklama

Gwiazda często publikuje tam swoje zdjęcia, a niedawno podzieliła się ze swoimi followersami fotkami sprzed lat.

Zdjęcia z przeszłości zachwyciły fanów Katarzyny Kowalskiej, którzy wyznali w komentarzach, że w młodości była dla nich ideałem!

Kasia Kowalska w młodości była ideałem?

"Pamiętam, jak wśród moich koleżanek w liceum dużym komplementem było usłyszeć — wyglądasz jak Kasia Kowalska", "ja zawsze chciałam wyglądać tak jak ona, robiłam wszystko, żeby się do niej upodobnić" - pisały użytkowniczki Instagrama w komentarzach pod postem artystki, który zebrał mnóstwo polubień. 

Wy też byliście, a może nadal jesteście, fanami urody fanami Kasi Kowalskiej? 

Czytaj również: 

Krzysztof Krawczyk Junior robi niesamowitą karierę

Roksana Węgiel w nowej stylizacji

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | Katarzyna Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy