Reklama

Reklama

Agnieszka Szulim: Żyjemy w ciekawych czasach

Dziennikarka Agnieszka Szulim po siedmiu latach pracy w TVP zmieniła telewizyjne barwy. Od lutego będzie można oglądać ją na antenie TVN oraz TVN Style.

Dominika Gwit: Pani transfer do TVN-u wywołał w mediach spore zamieszanie. Jak się pani czuje w nowym miejscu pracy?

- W moim życiu tyle się dzieje, że zmiana pracy była kolejnym, dosyć naturalnym krokiem. Potrzebowałam nowych wyzwań, dlatego kiedy dostałam dwie świetne propozycje prowadzenia "Na językach" i "Stylowego magazynu", wiedziałam, że chcę z nich skorzystać. Z Telewizją Polską związana byłam przez ponad siedem lat, zrobiłam tam mnóstwo rzeczy. "Bitwa na głosy" zamknęła ten etap w moim życiu zawodowym. Teraz otwieram nowy i nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowana. To może być niezwykle ciekawy rok!

Już na początku lutego w telewizji TVN pojawi się nowy program z pani udziałem "Na językach". Jaka będzie jego formuła?


- Nie chciałabym zdradzać wszystkiego, ale mogę powiedzieć, że mamy ambicję zamieszać na naszym showbiznesowym podwórku. Gwiazdy, celebryci, ciekawe wydarzenia, głośne debiuty, spektakularne porażki - tego na pewno w programie "Na językach" nie zabraknie. Interesuje nas to, o czym się mówi, ale również to, o czym się głośno nie mówi. Chcemy pokazywać kulisy, obnażać mechanizmy, które rządzą światem show-biznesu. Będę komentować, ale nie sama. Do redakcyjnego stołu zaprosiliśmy osoby o wyrazistych poglądach i ciętych językach, będziemy szczypać, ale będziemy też chwalić.

Reklama

Program opierać się będzie na show-biznesie. Czy w związku z tym musiała się pani szczególnie wgłębić w jego tajniki?

- Nie, bez przesady. Myślę, że po siedmiu latach pracy w telewizji mam wystarczającą wiedzę. Teraz wystarczy trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco, a temu m.in. służą codzienne kolegia redakcyjne, na których wymyślamy nowe tematy, omawiamy materiały reporterskie, sprawdzamy, co się dzieje. Na szczęście żyjemy w ciekawych czasach - nasze gwiazdy nie zawodzą, jest o czym mówić, oj jest!

W wiosennej ramówce pojawi się pani także w TVN Style. Czym będzie "Stylowy magazyn"?

- "Stylowy magazyn" to program dla kobiet, o kobietach i blisko kobiet. Formułą zbliżony będzie do programów śniadaniowych, znajda się w nim materiały reporterskie, rozmowy z gośćmi w studiu. Chcemy jednak, żeby ten program miał pazur, dlatego nie zabraknie w nim tematów kontrowersyjnych.

Agnieszka Szulim: jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Od 2005 współpracowała z Telewizją Polską. Od lutego 2013 roku dziennikarka prowadzić będzie dwa programy w stacji TVN. Lifestylowy magazyn "Na językach" emitowany będzie w głównej stacji, zaś "Stylowy magazyn" pojawi się w TVN Style.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | program | telewizja | prezenterka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy