Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk kusi w białym body. Posypały się komplementy

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała zdjęcie w białym body, które zdecydowanie przypadło do gustu internautom. Pod postem pojawiły się niemal same komplementy. "Cudna kobieta i dobry fotograf" - pisali fani.

Agnieszka Włodarczyk w mediach społecznościowych

Agnieszka Włodarczyk należy do grona gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje 326 tys. osób, a więc aktorka stara się regularnie publikować nowe posty. Chętnie udostępnia kadry z zagranicznych wyjazdów oraz z domowego zacisza, a także rodzinne zdjęcia. 

Poza tym Agnieszka Włodarczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się swoimi przemyśleniami. Często skupia się na tematach macierzyńskich i opowiada, jak wygląda jej codzienność, odkąd została mamą. 

Aktorka w 2021 roku urodziła syna Milana, który jest owocem związku z Robertem Karasiem. Od tamtego czasu chłopiec dość często gości na instagramowym profilu mamy.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła nowym zdjęciem

Tym razem Agnieszka Włodarczyk postanowiła udostępnić zdjęcie wykonane przez Roberta Karasia. Aktorka zapozowała w białym body, leżąc na kanapie, a internauci nie potrafili przejść obojętnie wobec nowego ujęcia. "W obiektywie ukochanego" - napisała Agnieszka Włodarczyk.

Aktorka zyskała rzesze fanów, a jej posty są zazwyczaj szeroko komentowane. Tak też było i tym razem. Na reakcje internatów nie trzeba było długo czekać. Agnieszka Włodarczyk została wręcz zasypana komplementami. "Pięknie Cię »widzi« Twój mężczyzna", "Cudna kobieta i dobry fotograf", "Piękne zdjęcie" - pisali fani. 

***

Zobacz także:

Córka Bogusława Lindy ma nowy plan na karierę! "Wygląda, jakby z Księżyca była"

Wnuczka Bidena wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w Białym Domu

Kim jest Weronika Woszczek? Piękna prezenterka zachwyca urodąINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy