Reklama

Reklama

Kim jest Weronika Woszczek? Piękna prezenterka zachwyca urodą

Weronika Woszczek zdobyła popularność jako prezenterka i reporterka przeprowadzająca wywiady z uczestnikami walk celebrytów. Jednak jej uroda sprawiła, że fani gal freak-fightowych zainteresowali się nią samą. Okazuje się, że w wolnym czasie dziewczyna porzuca mikrofon i zachwyca tańcem na rurze!

Kim jest Weronika Woszczek? Piękna Polka zachwyciła na galach!

Weronika Woszczek zaistniała w show-biznesie jako piękna reporterka na galach walk. Młoda dziewczyna już wcześniej była gwiazdą mediów społecznościowych, a wejście do świata show-biznesu jako reporterka, tylko pomogło jej w zdobyciu większej popularności. 

 Jej kariera rozwija się błyskawicznie, bo jak się okazuje Weronika Woszczek pojawiła się na galach pierwszy raz podczas konferencji Fame MMA 14, 4 kwietnia 2022 roku. 

Od tamtej pory fani dosłownie oszaleli na jej punkcie, a ona w zabawny i nieco kokieteryjny sposób rozmawia z uczestnikami walk i celebrytami obecnymi na galach. 

Okazuje się, że młoda, bo zaledwie 26-letnia kobieta ma więcej talentów, niż umiejętność przeprowadzania wywiadów. 

Muzyka i taniec na rurze to cały jej świat

Weronika Woszczek to osoba wielu talentów. Muzyka w jej życiu była obecna od zawsze, bo początkująca gwiazda gra na skrzypcach od 20 lat. Skończyła szkołę muzyczną II stopnia. Jej popisy na tym instrumencie można zobaczyć na profilu w mediach społecznościowych Weroniki. 

Reklama

Tam także nie brakuje nagrań pokazujących jej drugą pasję - pole dance. Taniec na rurze pochłonął bez reszty Weronikę Woszczek, a jej fani są rozgrzani do czerwoności, gdy oglądają popisy pięknej dziewczyny we frywolnym tańcu. 

Dodatkowo można wówczas zaobserwować niemal idealną sylwetkę Weroniki, którą zawdzięcza uprawianiu pole dance. 

"Drugą największą pasją jest pole dance, który pozwala mi wyrzucić z siebie wszystkie emocje na treningach i podczas tańca, wzmocnić się i poczuć się bardziej pewną siebie. Uwielbiam w tym sporcie możliwość przekraczania swoich granic" - powiedziała Weronika Woszczek w rozmowie z Radiem Eska.

Trzeba przyznać, że przed Weroniką Woszczek drzwi polskiego show-biznesu stoją otworem. Czym jeszcze zaskoczy swoich fanów piękna Polka? Czas pokaże!

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Woszczek | pole dance | taniec na rurze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy