Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk planuje drugie dziecko? Odpowiedziała na pytania fanów

Agnieszka Włodarczyk za pomocą Instagrama odpowiedziała na kilka pytań swoich fanów. Internauci chętnie poruszali kwestie dotyczące macierzyństwa oraz drugiego dziecka. Wbrew pozorom aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i zaspokoić ciekawość fanów.

Agnieszka Włodarczyk jest w szczęśliwym związku z Robertem Karasiem. Para wspólnie wychowuje syna Milana. Aktorka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jej codzienność i jak zmieniło się jej życie, gdy została mamą. Na jej instagramowym profilu nie brakuje więc rodzinnych ujęć i przemyśleń.

Agnieszka Włodarczyk aktualnie przebywa z rodziną w Dubaju, a za pomocą mediów społecznościowych stara się relacjonować wyjazd. "Nie jesteśmy na wakacjach, to znaczy ja trochę jestem, no bo jednak nie chodzę do "normalnej" pracy, ale Robert pracuje tu na pełnych obrotach" - napisała aktorka pod jednym ze zdjęć.

Reklama

W mediach społecznościowych dość popularne jest tzw. Q&A, które polega na zadawaniu pytań przez internautów oraz odpowiadaniu na nie przez influencerów za pomocą InstaStories. 

Tym razem skusiła się na to Agnieszka Włodarczyk. Nie zabrakło pytań dotyczących niani, diety dla kobiet karmiących piersią oraz opinii dotyczącej cesarskiego cięcia. 

Jak się okazało, fanów aktorki cały czas nurtuje kwestia powiększenia rodziny. Na pytanie o kolejne dziecko aktorka odpowiedziała z uśmiechem.

Czytaj więcej:

Teść Antka Królikowskiego wydał oświadczenie. Dariusz Opozda przedstawił inną wersję wydarzeń!

Co Jan Lubomirski-Lanckoroński myśli o księżnej Kate? "Nie jest pewne, że zostanie królową"

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje