Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z sypialni. Zachwyca się zachowaniem ukochanego!

Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z sypialni. Aktorka postanowiła opublikować ujęcie, które wykonał jej ukochany i przy okazji wychwalić jego zachowanie. Co takiego zrobił Robert Karaś?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś kilka miesięcy temu powitali na świecie syna Milana. Od tamtego czasu aktorka chętnie opowiada o tym, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka.

Agnieszka Włodarczyk na swoim instagramowym profilu chętnie porusza kwestie dotyczące macierzyństwa. Kiedyś przyznała się do problemów z laktacją. Stwierdziła, że nie wie, jak długo będzie karmić piersią, a na tamten moment nie chciała sobie zaprzątać tym głowy. Dodała również, że "presja, żeby karmić piersią, jest nie do zniesienia". Nie tak dawno znów zdobyła się na szczere wyznanie. 

Reklama

Aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami, jak wygląda jej codzienne życie i co u niej aktualnie słychać. Nie brakuje rodzinnych ujęć, na których widać dokładnie, jak z dnia na dzień zmienia się jej syn. Tym razem na Instagramie Agnieszki Włodarczyk pojawiło się zdjęcie, które wykonał jej ukochany Robert Karaś. 

Na czarno-białym ujęciu widać śpiącą młodą mamę oraz Roberta Karasia, który postanowił przejąć opiekę nad małym Milanem. "Kocham poranki, kiedy Tatuś przejmuje bobasa, a mama może dalej pospać" - napisała pod postem aktorka.

Czytaj więcej:

Maciej Rock: Był jednym z najbardziej lubianych prezenterów Polsatu. Czym zajmuje się dzisiaj?

Dominika Gwit pokazała nową stylizację. Ale klasa!

Katy Perry w sukience polskiej projektantki

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy