Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pozuje w bikini

Agnieszka Włodarczyk rozkwita! Nie dość, że aktorka jest szczęśliwie zakochana, to jeszcze uciekła od polskiej jesieni do ciepłych krajów.

39-letnia dziś Włodarczyk zdobyła popularność, gdy była bardzo młodą dziewczyną. Do historii polskiego kina przeszła jej tytułowa rola w "Sarze" u boku Bogusława Lindy. Potem mogliśmy oglądać ją m.in. w "13 posterunku" czy "Plebanii".

W 2007 roku pani Agnieszka zaskoczyła wszystkich, wygrywając pierwszą edycję programu "Jak oni śpiewają". W tym samym roku wydała album "Nie dla oka...", który pokrył się złotem.

Ostatnio aktorkę mogliśmy oglądać w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko". Nie da się jednak ukryć, że zawodowa kariera Włodarczyk zwolniła.

Reklama

Sama zainteresowana jest jednak szczęśliwa jak nigdy dotąd. Od jakiegoś czasu jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem, a, jakby tego było mało, przebywa obecnie na egzotycznych wyspach Gili.

Aktorka zdradziła, że do przyjazdu namówili ją przyjaciele, którzy mieszkają tam na stałe. Włodarczyk nie ukrywa, że jej pobyt może się przedłużyć.

- Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Zamieściła też zdjęcie w urlopu, do którego pozuje w czarnym bikini, eksponującym biust. Prawda, że wygląda kwitnąco?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy