Reklama

Agnieszka Włodarczyk przygotowuje syna do roli aktora?

Agnieszka Włodarczyk w lipcu 2021 roku została mamą małego Milana. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a aktorka nie ukrywa, że od jego narodzin jej życie mocno się zmieniło. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem, które wskazuje na to, że Milan od maleńkości przygotowywany był do roli aktora.

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, która swoją karierę rozpoczynała już jako nastolatka. W 1996 roku, w wieku 16 lat, zagrała tytułową rolę w filmie "Sara" z Bogusławem Lindą. Mimo iż produkcja wzbudziła wiele kontrowersji, dziś film uchodzi za jeden z klasyków kina akcji.

W kolejnych latach widzowie mogli obejrzeć ją w serialu komediowym "13. posterunek", "E=mc2", "Rób swoje, ryzyko jest twoje", "Rodzinka", "Kryminalni" czy "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście".

Agnieszka Włodarczyk z synkiem. Mały Milan będzie aktorem?

W ostatnim czasie aktorka zdecydowała się jednak nieco ograniczyć swoją karierę. W lipcu 2021 roku została mamą małego Milana. Ojcem chłopca jest triathlonista Robert Karaś. Agnieszka Włodarczyk od tamtego czasu chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa.

Reklama

Niedawno gwiazda podzieliła się z nimi szczerym wyznaniem, otwarcie przyznając, że niekiedy ciężko pogodzić jej codzienne obowiązki z opieką nad synem. "Są takie dni, kiedy wykorzystujesz każde trzy minuty, żeby coś zrobić. Wstawić jajka na śniadanie, odkurzyć chociaż salon, odciągnąć mleko, wszystko w biegu, bo mały marudzi. Ma już swój charakterek i wymusza "na rączki" - napisała.

Agnieszka Włodarczyk z synem w teatrze. "Ostatnie spektakle zagraliśmy razem"

Niedawno aktorka podzieliła się z fanami kolejnym zdjęciem. Dodała fotografię, na której pozuje w teatralnej garderobie. "Cieszę się, że ostatnie spektakle zagraliśmy razem z Milanem" - napisała.

Czy Agnieszka Włodarczyk od najmłodszych lat oswajała syna z występami na scenie? Internauci nie kryli zachwytu. "Ooo, byłam wtedy w teatrze, to był marzec", "Byliśmy wtedy w marcu 2021 na widowni też w 2 paku" - pisali.

Bez dwóch zdań Agnieszka Włodarczyk wyglądała w ciąży kwitnąco!

***

Zobacz również:

Michał Żebrowski ocenia zachowanie Smitha na Oscarach. „Zrobił błąd”

Kammel i Niezgoda byli nierozłączni: "Ukryć taką narzeczoną nie jest łatwo". Co było powodem rozstania?

Marcin Hakiel o kłamstwie i hipokryzji. Czyżby zdradził powód rozstania z Cichopek?!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy