Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. „Mały marudzi”

Agnieszka Włodarczyk od niemal roku jest mamą małego Milana. Aktorka nie ukrywa, że od narodzin chłopca jej życie mocno się zmieniło. Na Instagramie opowiedziała o trudach macierzyństwa, podkreślając, że wsparcie Roberta Karasia jest niezastąpione.

Agnieszka Włodarczyk podkreśla, że wsparcie jej partnera jest nieocenione
Agnieszka Włodarczyk podkreśla, że wsparcie jej partnera jest nieocenioneJacek KurnikowskiAKPA

Agnieszka Włodarczyk w lipcu 2021 roku została mamą małego Milana. Ojcem chłopca jest triathlonista Robert Karaś. Aktorka od tamtego czasu chętnie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 279 tys. osób. Gwiazda podzieliła się z nimi szczerym wyznaniem.

Agnieszka Włodarczyk o trudach macierzyństwa. "Mały marudzi"

Agnieszka Włodarczyk nie ukrywa, że macierzyństwo obróciło jej dotychczasowe życie do góry nogami. Otwarcie przyznaje, że niekiedy ciężko pogodzić jej codzienne obowiązki z opieką nad synem.

"Są takie dni, kiedy wykorzystujesz każde trzy minuty, żeby coś zrobić. Wstawić jajka na śniadanie, odkurzyć chociaż salon, odciągnąć mleko, wszystko w biegu, bo mały marudzi. Ma już swój charakterek i wymusza "na rączki" - napisała Agnieszka Włodarczyk.

Aktorka znalazła jednak na to swój sposób.

"Czasami, żeby przerwać trudniejsze dni, wyobrażam sobie, że jestem w jakiejś grze i muszę wszystko skończyć na czas" - zdradziła.

Najważniejsze - wsparcie partnera

Agnieszka Włodarczyk miała w swoim życiu kilku partnerów. Tworzyła kilkuletni związek m.in. z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Wydaje się jednak, że dopiero u boku Roberta Karasia znalazła prawdziwe szczęście.

Aktorka niejednokrotnie zdradzała już, że partner jest dla niej ogromnym wsparciem w wychowaniu dziecka. Niedawno opublikowała zdjęcie, opatrzone opisem: "Kocham poranki, kiedy Tatuś przejmuje bobasa, a mama może dalej pospać".

Teraz po raz kolejny podziękowała za jego wsparcie. "Dobrze, że jest, tatuś, bez niego byłoby trudno" - napisała.

Pomimo trudności aktorka podkreśla, że uwielbia bycie mamą, a synek jest jej największą miłością.

***

Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Kim zainteresowałaby się Ola Tomala?POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas