Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak oburzona. WOŚP usunął licytację!

Zbliża się coroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie zbierane są datki na zakup sprzętu medycznego do polskich szpitali. W akcję angażuje się mnóstwo osób, w tym największe gwiazdy. Jednak przy niektórych licytacjach jest sporo kontrowersji, a jedna z nich oburzyła nie tylko Jurka Owsiaka, ale sprawę skomentowała także Agnieszka Woźniak-Starak.

Jurek Owsiak usunął jedną z aukcji charytatywnych na rzecz WOŚP. Stanowcza decyzja!

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał WOŚP, podczas którego organizowane są przez założyciela organizacji, Jurka Owsiaka, koncerty i różne atrakcje w wielu polskich miastach. 

 Podczas tych imprez wolontariusze zbierają datki, a w sieci można znaleźć wiele licytacji, z których zysk przeznaczony jest również na WOŚP. 

W tę drugą formę, licytacji, chętnie angażują się gwiazdy i celebryci. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wystawić na sprzedaż swoje najdroższe torebki, podchodzące od światowych projektantów, czym skradła serca fanów. 

Inne gwiazdy chętnie wystawiają na licytację, chociażby możliwość zjedzenia w ich towarzystwie kolacji, czy spędzenie dnia. To zawsze cieszy się sporym powodzeniem i uznaniem wśród licytujących. 

Wśród takich aukcji pojawiła się także dość szokująca oferta. Twórcy kanału Vademecum Myśliwego w serwisie YouTube, w imieniu myśliwych zaoferowali polowanie z kołem łowieckim Bór w Zielonej Górze. Nawet osoba niedoświadczona, bez uprawnień, bez przeszkolenia, mogła wziąć udział w licytacji i wygrywając, dla rozrywki zabijać zwierzęta razem z kołem łowieckim. Okazuje się, że nawet znaleźli się już chętni na tę zabawę.

Po stanowczej interwencji Jurka Owsiaka, aukcja ta zniknęła z sieci. Prywatnie jest on przeciwnikiem polowań, ale także regulamin Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrania promowania przemocy w jakiejkolwiek formie, nawet jeżeli niektórzy usprawiedliwiają ją "tradycją". 

Zobacz również: Finanse WOŚP i zarobki Jurka Owsiaka. Jak jest naprawdę?

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła oburzenia. Swoje słowa skierowała do Jurka Owsiaka

Sytuacja ta, a zwłaszcza sam pomysł wystawienia takiej rozrywki na licytację, zaskoczyła wiele osób. Wśród oburzonych znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak, która podobnie jak Owsiak, jest zagorzałą przeciwniczką nie tylko polowań, ale wszelkiej formy znęcania się nad zwierzętami i wyrządzania im krzywdy. 

Gwiazda szybko skomentowała makabryczną sytuację i dodatkowo nie szczędziła słów uznania dla samego Jurka Owsiaka za jego szybką reakcję: 

"Czujecie to? Myśliwi wystawili na aukcję mordowanie zwierząt, by w ten sposób wspomóc WOŚP... Brawo Jurek!!! - napisała Agnieszka Woźniak-Starak w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak przeszła metamorfozę! Pokazała się w nowej fryzurze!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy