Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak pełna nadziei na nowy rok!

Agnieszka Woźniak-Starak właśnie przeżywała już trzecie Boże Narodzenie i Nowy Rok bez swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Jednak mimo tęsknoty, w nowy rok wchodzi z optymizmem i wygląda na to, że jeszcze zaskoczy swoich fanów w 2022 roku!

Tajemnicza Agnieszka Woźniak-Starak z optymizmem patrzy w przyszłość!

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła okres bożonarodzeniowy i noworoczny w towarzystwie bliskich sobie osób. Chociaż w 2019 roku dziennikarkę dotknęła ogromna tragedia i Agnieszka niespodziewanie została wdową, to powoli wracała do normalnego życia. 

Chociaż wszelkie święta są dla niej jeszcze trudne do przeżycia, to jednak z optymizmem patrzy w przyszłość. 

Z pewnością mówi o tym nowe zdjęcie, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, komentując nadejście nowego roku: 

"Ciekawe, co tam się kryje za rogiem? Wszystkiego dobrego kochani!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Na zdjęciu stoi ona razem z jednym ze swoich psów i z uśmiechem patrzy w dal. Czyżby ten tajemniczy wzrok i słowa Agnieszki były zapowiedzią czegoś wielkiego? 

Wiele może na to wskazywać! Przez ostatnie miesiące gwiazda realizuje się w pracy, fani ją uwielbiają, a i niedawno w mediach pojawiły się radosne plotki na temat jej życia prywatnego! 

W kulisach show-biznesu mówi się, że Agnieszka znów jest szczęśliwie zakochana. Ona jednak milczy jak zaklęta i nie komentuje doniesień. Patrząc jednak w jej oczy, można w nich znaleźć radość. 

Czyżby to właśnie była miłość? Może w 2022 roku wszystko się wyjaśni! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kasia Tusk z córką w szpitalu: "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"!

Salma Hayek prezentuje bujne kształty na Instagramie! Co za dekolt!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama