Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o tym, jak wygląda jej życie!

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne chwile. 18 sierpnia obchodziła drugą rocznicę śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. To był dla niej trudny okres i choć większość czasu spędziła w pracy, to dopiero teraz wróciła do normalnego życia, czym podzieliła się ze swoimi fanami.

Agnieszka Woźniak-Starak tak uczciła pamięć męża

 Agnieszka Woźniak-Starak 18 sierpnia 2019 roku straciła ukochanego męża. Fani nie mogli uwierzyć, że w wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno, zginął właśnie producent filmowy. 

Fani po opadnięciu pierwszych emocji, zastanawiali się, jak teraz poradzi sobie owdowiała Agnieszka. 

Nie było nic w tym dziwnego, gdy na pewien czas zniknęła z przestrzeni medialnej, by poukładać sobie życie. Jednak po tym czasie wróciła silniejsza i gotowa do pracy. 

Dziś z każdym dniem zachwyca bardziej i fani niezmiennie trzymają za jej szczęście kciuki. Zwłaszcza w takich momentach, jak teraz, gdy gwiazda uczciła pamięć męża w drugą rocznicę jego śmierci. 

Dzień przed rocznicą, Agnieszka prowadziła Festiwal w Sopocie i zrobiła to w pełni profesjonalnie. 18 sierpnia pojawiła się na Mazurach, by wraz z przyjaciółmi i rodziną złożyć symboliczny wieniec na tafli jeziora, które tak bardzo kochał Piotr. 

Od tamtej pory jednak dziennikarka milczała, aż w końcu przemówiła do swoich fanów w poście opublikowanym w swoich mediach społecznościowych. 

Reklama

Teraz już jednak z pozytywną energią wróciła do normalnego życia i dzielenia się nim w mediach z wiernymi fanami.

***
Zobacz również:

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak długo na to czekała! Zdjęcie tylko to potwierdza


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje