Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim żywiole! Pokazała zdjęcie!

Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się obecnie z nowego projektu, który rozpoczęła. Gwiazda wypuściła własną linię ubrań. To doskonały moment w jej życiu, a ona sama docenia każdą chwilę. Widać to na najnowszym zdjęciu, jakie opublikowała.

Agnieszka Woźniak-Starak promienieje!

 Agnieszka Woźniak-Starak w końcu rozkwitła. Po trudnych momentach w jej życiu, okresie żałoby po mężu, w końcu czuje się na siłach, by iść dalej. 

Gwiazda doskonale odnalazła się jako prowadząca program śniadaniowy i program radiowy, a także właśnie wypuściła swoją kolekcję ubrań. 

Patrząc na prezenterkę, widać, że jest szczęśliwa. Wiele radości daje Agnieszce realizacja jej pasji, a jedną z nich jest jeździectwo. 

Swoją pasję do jazdy konnej gwiazda odkryła dzięki Karolinie Ferenstein-Kraśko, z którą się przyjaźni. 

To właśnie w miniony weekend Agnieszka odwiedziła stadninę Karoliny, by wziąć udział w corocznej uroczystości, jakim jest święto Hubertus. 

Reklama

Prezenterka postanowiła pochwalić się zdjęciem, do którego pozuje radośnie siedząc na koniu, ubrana w odświętny strój jeździecki. 

Trzeba przyznać, że Woźniak-Starak wyglądała pięknie i po prostu bije od niej blask. Z pewnością taka zmiana bardzo cieszy jej fanów, którzy mocno trzymają kciuki za jej szczęście. 

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak wypuściła kolekcję ubrań! Ceny zwalają z nóg!

Karolina Szostak chudnie w oczach


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje