Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znów zachwyciła stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze niedawno korzystała z uroków lata wypoczywając na łonie natury. Po powrocie do pracy znów zachwyca swoimi mistrzowskimi stylizacjami.

Agnieszka Woźniak-Starak jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jej modowe wybory często są odważne, ale nie można im odebrać szyku i elegancji.

Pomimo tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, która miała miejsce dwa lata temu, dziennikarka wróciła do pracy i nauczyła się żyć na nowo.

Z tego, czym dzieli się w swoich mediach społecznościowych wynika, że radzi sobie całkiem nieźle.

Nieustannie zachwyca również swoimi stylizacjami i udowadnia, że uwielbia bawić się modą. Jej ostatnia stylizacja spod studia Dzień Dobry TVN jest wprost zachwycająca.

Reklama

Choć pogoda w Warszawie tego dnia nie dopisywała, Agnieszka Woźniak-Starak nie dała się deszczowej atmosferze. Miała na sobie przewiewną, kobiecą sukienkę w kwiatowe, czerwono-granatowe kwiatki. Do tego obowiązkowo płaszcz adekwatny do pogody.

Jednak największą uwagę w stylizacji Agnieszki Woźniak-Starak zwróciły buty. Miała na sobie obłędne, zamszowe kowbojki w kolorze beżowo-czarnym z pięknym wykończeniem.

Co sądzicie o tej stylizacji dziennikarki?


Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca! Dosłownie promienieje!

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy