Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca! Dosłownie promienieje!

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio przyciąga spojrzenia ludzi bardziej, niż zazwyczaj. Nic szczególnego nie zmieniło się w życiu gwiazdy, ale w jej oczach pojawił się blask. Fani snują domysły, czy przypadkiem, to nie miłość zagościła w jej sercu. Jedno jest pewne - dziennikarka zachwyca i promienieje zarówno na ulicy, jak i w telewizyjnym studiu.

Agnieszka Woźniak-Starak uporała się z żałobą

 Agnieszka Woźniak-Starak od dwóch lat, czyli od momentu śmierci męża, stara się wrócić do normalnego życia. Fani mocno kibicowali jej, by odnalazła na nowo radość. 

Powoli uczyła się żyć od nowa i chociaż mąż był dla niej całym światem, nie mogła zapomnieć o sobie i swoim szczęściu. 

Z miesiąca na miesiąc na twarzy Agnieszki Woźniak-Starak, coraz częściej pojawiał się uśmiech. To cieszyło wszystkich, którzy trzymali kciuki za dziennikarkę.

Ona wróciła do pracy i zaczęła zachwycać! Dawno nie wyglądała tak pięknie. Widać, że gwiazda dba o siebie, stara zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. 

Do tego jej stylizacje są modową inspiracją dla wielu jej fanek. 

Od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki, że może prezenterka otworzyła swoje serce na kogoś nowego i to rozwiązywałoby tajemnicę jej promiennego wyglądu. 

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca wyglądem

Jej zdjęcie ze stadniny koni Ferensteinów, do którego pozowała z tajemniczym mężczyzną, wzbudziło wielkie poruszenie w mediach. 

Ona jednak milczy na ten temat i zachowuje swoje życie prywatne dla siebie. 

To nie zmienia faktu, że trudno oderwać wzrok od prezenterki. Ostatnio na kanapach "Dzień Dobry TVN" zachwycała uśmiechem i kwiecistą sukienką oraz narzuconym na nią różowym swetrem. 

Innym razem dopasowana, błękitno-biała sukienka podkreślała jej kobiece kształty. 

Agnieszka Woźniak-Starak potrafi robić wrażenie nawet podczas spaceru z psami, gdzie stawia na sportowe, wygodne ubrania i wówczas wymyślne stylizacje nie są jej do niczego potrzebne. 

Jedno jest pewne - gwiazda ma doskonały czas, a fani i bliskie jej osoby pragną, by trwał on jak najdłużej. 

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak: Byłam straszna! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy