Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak znowu w stadninie!

Agnieszka Woźniak-Starak dzięki Karolinie Ferenstein-Kraśko pokochała sport, jakim jest jazda konna. Gwiazda znów znalazła czas, żeby pojawić się w ukochanej stadninie w Gałkowie. Czy tym razem również spotkała się z tajemniczym przystojniakiem, którego jakiś czas pokazała w swoich mediach społecznościowych?

Agnieszka Woźniak-Starak zakochana... W jeździe konnej

 Agnieszka Woźniak-Starak kocha spędzać czas w otoczeniu bliskich sobie ludzi, zwierząt i natury. Znalazła szczęście w jeździe konnej, a nauki w tym zakresie pobiera od Karoliny Ferenstein-Kraśko, która swoją stadninę prowadzi w Gałkowie. 

Dziennikarka odnalazła spokój i ukojenie w kontakcie z końmi po śmierci męża. 

Widać, że taki sposób spędzania wolnego czasu daje jej wiele siły i radości. W mediach także zawrzało, gdy jakiś czas temu Agnieszka opublikowała zdjęcie właśnie z Gałkowa w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny.  

Na zdjęciu oboje siedzieli razem uśmiechnięci, robiąc sobie przerwę podczas jednej z konnych wycieczek po okolicznych lasach. 

Czy Agnieszka Woźniak-Starak znajdzie miłość?

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak znów odwiedziła stadninę Ferensteinów i fani zastanawiają się, czy znów spotkała się z owym tajemniczym mężczyzną. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu miną dwa lata i choć oczywistym jest, że gwiazda wciąż niewyobrażalnie tęskni za mężem, to zaczęła układać sobie życie na nowo. 

Wierni fani Agnieszki trzymają kciuki, by w jej życiu na nowo zagościła miłość. Może to idealna okazja, by tak się właśnie stało?

Reklama

***
Zobacz więcej: 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Co za wnętrza! 

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy