Agnieszka Woźniak-Starak znowu w stadninie!

Agnieszka Woźniak-Starak dzięki Karolinie Ferenstein-Kraśko pokochała sport, jakim jest jazda konna. Gwiazda znów znalazła czas, żeby pojawić się w ukochanej stadninie w Gałkowie. Czy tym razem również spotkała się z tajemniczym przystojniakiem, którego jakiś czas pokazała w swoich mediach społecznościowych?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża ułożyła sobie życie na nowo
Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża ułożyła sobie życie na nowo Norbert NieznanickiAKPA

Agnieszka Woźniak-Starak zakochana... W jeździe konnej

Dziennikarka odnalazła spokój i ukojenie w kontakcie z końmi po śmierci męża. 

Widać, że taki sposób spędzania wolnego czasu daje jej wiele siły i radości. W mediach także zawrzało, gdy jakiś czas temu Agnieszka opublikowała zdjęcie właśnie z Gałkowa w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny.  

Na zdjęciu oboje siedzieli razem uśmiechnięci, robiąc sobie przerwę podczas jednej z konnych wycieczek po okolicznych lasach. 

Czy Agnieszka Woźniak-Starak znajdzie miłość?

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak znów odwiedziła stadninę Ferensteinów i fani zastanawiają się, czy znów spotkała się z owym tajemniczym mężczyzną. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu miną dwa lata i choć oczywistym jest, że gwiazda wciąż niewyobrażalnie tęskni za mężem, to zaczęła układać sobie życie na nowo. 

Wierni fani Agnieszki trzymają kciuki, by w jej życiu na nowo zagościła miłość. Może to idealna okazja, by tak się właśnie stało?

Dorota Szelągowska: Pandemia pokazała nam, że praca i nauka są przywilejemNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas