Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler mają ze sobą wiele wspólnego!

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler to dwie gwiazdy polskiego show-biznesu. Chociaż panie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, to jednak jest kilka kwestii, w których podzielają swoje poglądy. Tak jest w przypadku ich miłości do... mody! Niektóre stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak i te Magdaleny Gessler zachwyciły fanów!

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler: co je łączy?

 Agnieszka Woźniak-Starak jest ulubienicą widzów "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka zdobyła sympatię fanów lata temu, gdy zaczynała pracę w show-biznesie i trwa ona do tej pory. 

Z kolei Magda Gessler to barny ptak polskiego show-biznesu. Jej kontrowersyjne stroje i zachowania na długo wryły się w pamięć widzów "Kuchennych rewolucji", które prowadzi. 

Dziennikarka i królowa polskiej kuchni nie mają zbyt wiele ze sobą do czynienia w życiu codziennym, ale jest parę punktów wspólnych dla tych gwiazd. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler to dwie blondynki, które wzbudzają spore zainteresowanie wśród fanów, także ze względu na swój wygląd. 

Okazuje się, że zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i Magda Gessler kochają modę. 

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler spotkały się pod studiem telewizyjnym

Dziennikarka przychodząc do studia nagraniowego zawsze zachwyca wyjątkowymi stylizacjami. Jest wzorem do naśladowania dla swoich fanek jeżeli chodzi o ubrania i styl. 

Za każdym razem, gdy pojawia się pod studiem, padają pytania o szczegóły jej garderoby - zainteresowanie wzbudzają koszule, sukienki, buty i kurtki. 

Podobnie jest z Magdą Gessler, która nie boi się odważniejszych kolorów i ciekawych krojów. Gwiazda kuchni kocha łączyć faktury i wzory, co tylko podkreśla jej barwy charakter. 

Doskonale było to widać, gdy obie panie spotkały się właśnie pod studiem "DDTVN". Magda Gessle i Agnieszka Woźniak-Starak stojąc koło siebie wyglądają jak rodzina! 

Podobne stylizacje, obydwie blondynki i do tego znak rozpoznawczy - szeroki uśmiech na twarzy mimo przeciwności losu. 

Czyżby z tego spotkania maiła zrodzić się przyjaźń, lub przynajmniej współpraca na polu biznesowym? Czas pokaże! 

***
Zobacz również: 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła fanów! 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Co za wnętrza!

Agnieszka Woźniak-Starak z przystojniakiem w stadninie Ferensteinów!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy