Reklama

Reklama

Aktorka poucza Wojciechowską i Kossakowskiego? „To nie jest wyjście”!

Niedawno media obiegła niespodziewana informacja, że małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozpadło się niedługo po ślubie. Była to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par w show-biznesie, dlatego internauci nie kryli zaskoczenia. Rozstanie wywołało lawinę komentarzy i dyskusję na temat szybkich i nagłych rozwodów. W niektórych opiniach gwiazd nie brakuje pouczającego tonu.

To już oficjalnie

Martyna Wojciechowska na początku wstrzymywała się od jakichkolwiek komentarzy na temat ewentualnego rozpadu małżeństwa. W czwartek postanowiła jednak zabrać głos i oficjalnie potwierdzić krążące w sieci doniesienia. Na swoim Instagramie zaznaczyła, że bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat swojej prywatności, ale tym razem zrobi wyjątek.

"Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem" - zaznaczyła Wojciechowska. Dodała również, że zarówno dla niej, jak i jej córki Marysi obecny czas jest szczególnie trudny.

Reklama

Aktorka krytykuje

Niedługo po tym, jak Wojciechowska zabrała głos, Joanna Moro na swoim InstaStory wyraziła opinię na temat rozstających się par z show-biznesu. Chociaż w swojej wypowiedzi nie nawiązała bezpośrednio do wydarzeń z ostatnich dni, nietrudno było powiązać komentarz aktorki z rozpadem relacji podróżniczki.

Na początku aktorka zaznaczyła, że wspólne życie wymaga wielu poświęceń, a bez ustępstw i kompromisów nie da się zbudować trwałego związku.

Joanna Moro skrytykowała zbyt szybkie rozpady związków, sugerując, że rozstanie nie zawsze jest właściwą decyzją.


Znany piosenkarz zachowuje się agresywnie

Powstanie wieżowiec, będący jednocześnie rośliną

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy