Reklama

Reklama

Aleksander Baron pokazał nową dziewczynę

Aleksander Baron uchodzi za kochliwego mężczyznę. 36-latek do niedawna był związany z, młodszą o 16 lat, Julią Wieniawą.

Muzyk i młodziutka wokalistka spotykali się przez kilka miesięcy (Julia była wcześniej związana z Antonim Królikowskim). Zakończyli związek, ale pozostali w przyjaźni - urodziny Barona świętowali wspólnie, podkreślając, że o romantycznej relacji nie ma już mowy.

Gitarzysta zespołu Afromental i juror w programie "The Voice of Poland" spotykał się również m.in. z Aleksandrą Szwed, Katarzyną Grabowską (doszło nawet do zaręczyn), Joanną Opozdą oraz Czariną Russel. Związek z tą ostatnią był najpoważniejszą z relacji Barona. Para podobno planowała ślub, ale coś musiało pójść nie tak.

Reklama

Teraz natomiast na instagramowym profilu muzyka pojawiło się zdjęcie z kolejną pięknością. Mowa o Katarzynie Nast, która pracuje jako scenografka dla stacji TVN. Atrakcyjna szatynka interesuje się szamanizmem i przyjaźni się z Łukaszem Jakóbiakiem.

Wspólne zdjęcie Baron opatrzył hasztagami #twinflame #light #soulmate oraz podpisem "Beyond and Forever". Fani nie mają wątpliwości, że Nast i Milwiw-Baron są parą.

Co myślicie o wybrance muzyka? Pasują do siebie?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy