Reklama

Reklama

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy chorzy na koronawirusa

Choć emocje już nieco opadły, a społeczeństwo nauczyło się żyć z szalejącą pandemią, to jednak choroba wciąż daje się mocno we znaki wielu osobom. Tym razem na COVID-19 zachorowali Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy.

Do tej pary była para prezydencka cieszyła się dobrym zdrowiem. Niestety, biuro Aleksandra Kwaśniewskiego przekazało wiadomość o tym, że wraz z żoną były prezydent zachorował na koronawirusa. 

Reklama

Państwo Kwaśniewscy od początku pandemii starali się przestrzegać restrykcji, ale nawet to nie uchroniło ich przed zarażeniem. 

"Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej" - przekazała z "Polską Agencją Prasową" Aleksandra Łaszewska, dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego. 

Okazuje się, że wynik pozytywny testu były prezydent otrzymał 6 lutego, tak samo jak i Jolanta Kwaśniewska. Ich stan do tej pory nie wymagał hospitalizacji, lecz tak jak zaznaczyło biuro Kwaśniewskiego, przebywają oni w izolacji na kwarantannie. 

Wszyscy, a zwłaszcza ich kochająca córka Ola, mają nadzieję, że byłej parze prezydenckiej uda się szybko wrócić do zdrowia. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje