Reklama

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę

Aleksandra Domańska na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym po czterech miesiącach od początku spekulacji przyznała, że jest w ciąży. Pod postem nie brakowało komentarzy gwiazd.

Aleksandra Domańska w swoich mediach społecznościowych robi świetną robotę na rzecz ciałopozytywności i samoakceptacji. Aktorka, która znana jest przede wszystkim z serialu "O mnie się nie martw" a także filmu "(Nie)znajomi", poza zawodową pracą czynnie udziela się w mediach społecznościowych, choć nie w takim sensie, w jakim robi to większość gwiazd. Aleksandra Domańska dużo mówi o pracy nad sobą, zaakceptowaniu własnego ciała, a także o tolerancji.

W kwietniu tabloidy spekulowały na temat jej ciąży. Ponieważ rok temu aktorka wycofała się z mediów społecznościowych, na jej profilu na próżno było szukać informacji o ciąży. Informację tę podał ktoś, kto pracował na planie nowego serialu "Mecenas Porada", w którym Aleksandra Domańska ma zagrać główną rolę.

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę

Reklama

Jej ostatni wpis rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące ciąży. Choć nie był on oficjalnym ogłoszeniem tego, iż aktorka spodziewa się dziecka, z treści łatwo to wywnioskować. 

- napisała aktorka pod ostatnim zdjęciem.

Nie brakowało pod nim rad i komentarzy innych gwiazd. 

"Wiadomix że w ciąży tak jest. Do dziś pamiętam słowa mojej terapeutki kiedy byłam pierwszy raz w ciąży "energia jest gdzie indziej". Simple as that. Gorzej, że ja mam doświadczenie, że to nie wraca. Albo raczej, że wraca w zupełnie innej postaci. Nieznanej i niezbadanej, czyli trudniejszej jakby nie patrzeć. Nowa normalność" - napisała Ola Hamkało.

"Oczywiście, ze ciąża" - skomentowała Lara Gessler, która sama niedawno została mamą. 

Jedna z obserwatorek napisała: "W pierwszej ciąży jadłam głównie tosty z masłem i włóczyłam się bez celu (nie myśląc przy tym nic a nic produktywnie) Piękny czas", na co aktorka odpowiedziała: "Och pamiętam ten zimowy wieczór, gdy zjadłam cały bochenek białego chleba tostowego (najgorszy taki co się nie psuje) z serem i oliwkami w tosterze zrobiony mhmmmmmmm".

Wygląda na to, że w aktorkę czekają wielkie, piękne zmiany.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powrotu weny!


Przeczytaj również:

Ślub Opozdy i Królikowskiego! Zobacz kreacje gości

Te triki sprawią, że makijaż przetrwa całą noc 

Niedźwiedź wszedł do restauracji. Tłumy ruszyły za nim

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy