Aleksandra Domańska rozbawiła fanów do łez

Aleksandra Domańska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od jakiegoś czasu konsekwentnie podąża własną drogą i nie ulega presji na bycie idealną.

Aleksandra Domańska pozowała na weselu niczym Beyoncé
Aleksandra Domańska pozowała na weselu niczym BeyoncéBartosz KrupaEast News

Domańska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W tym roku skończyła 30 lat i może pochwalić się kilkoma interesującymi rolami.

Popularność przyniósł aktorce serial "O mnie się nie martw". Wcześniej zagrała m.in. w "Drogówce" Wojciecha Smarzowskiego. Reżyser zaprosił ją także do "Pod Mocnym Aniołem". Oprócz tego Domańską mogliśmy oglądać m.in. w "Belfrze", "Bodo" oraz pierwszoplanowej roli w "Podatku od miłości".

Pani Aleksandra wzięła też udział w programie "Ameryka Express". W parze z bratem zajęła pierwsze miejsce!

Domańska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio za pośrednictwem instagrama zorganizowała akcję #ciałoboginizanicsięniewini, mającą na celu akceptację ciała takiego, jakim ono jest: bez retuszu i kompleksów.

Sama aktorka chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia bez makijażu, na których widać rozstępy czy piegi. Ostatnio bawiła się na weselu, znanej z podobnego podejścia do życia, Zosi Zborowskiej i przy tej okazji zamieściła na Instagramie kilka oryginalnych fotek.

Domańska zestawiła bowiem swoje zdjęcia ze zdjęciami Beyoncé. Efekt? Oczywiście zabawny! Fanki nie szczędziły aktorce komplementów i zachwycały się jej dystansem.

A wy co myślicie o pomyśle pani Oli? Lubicie jej poczucie humoru?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas