Aleksandra Domańska wzruszyła fanów do łez

Program „Ameryka Express” dobiegł końca. Do finału doszły trzy pary - duet „Fit Lovers”, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra i Dawid Domańscy.

Aleksandra Domańska
Aleksandra DomańskaJankowskiEast News

Laur zwycięstwa przypadł tym ostatnim! Oczywiście, nie obyło się bez kontrowersji - część widzów uważa, że rodzeństwo nie radziło sobie najlepiej w trakcie całego programu i nie zasługuje na wygraną.

Trzeba przyznać, że Ola Domańska (znana m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmów "Podatek od miłości", "Pod Mocnym Aniołem" czy "Drogówka") nie pokazała się w "Ameryce Express" od najlepszej strony, czego ma zresztą pełną świadomość.

Aktorka reagowała na wszystko bardzo emocjonalnie, często płakała i nie wierzyła we własne siły. W sytuacjach kryzysowych wspierał ją brat, który zachowywał zimną krew.

Domańska postanowiła podziękować mu za wsparcie i cierpliwość specjalnym kolażem. Na swoim Instagramie zamieściła ich współczesne zdjęcie, do którego dokleiła fotkę z dzieciństwa.

Na fotografii sprzed lat możemy zobaczyć Olę i Dawida pozujących z plecakami, co jest oczywistym nawiązaniem do programu. Musimy przyznać, że Domańscy byli uroczymi dziećmi!

Podoba wam się pomysł Aleksandry?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas