Aleksandra Szwed dumnie eksponuje biust! Zdjęcie robi furorę!

Aleksandra Szwed zyskała rozpoznawalność jako nastolatka, dzięki serialowi "Rodzina zastępcza". Aktorka na początku lipca urodziła drugie dziecko, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie. Ostatnio wraz z partnerem i pociechami wybrała się na urlop do Chałup. Ukochany postanowił sfotografować maleńkie stópki nowo narodzonej pociechy, na tle biustu aktorki. Post, który opublikowała aktorka, z godziny na godzinę cieszy się coraz większym zasięgiem.

Aleksandra Szwed wypoczywa z rodziną nad polskim morzem i dużo czasu poświęca miesięcznemu dziecku
Aleksandra Szwed wypoczywa z rodziną nad polskim morzem i dużo czasu poświęca miesięcznemu dzieckuArtur ZawadzkiReporter

Aleksandra Szwed została mamą po raz drugi!

Aleksandra Szwed rzadko dzieli się z fanami swoją codziennością. Nie należy do osób,  które na Instagramie relacjonują swoje prywatne życie. Miesiąc  temu, gdy na świat przyszło drugie dziecko aktorki, zamieściła wpis, na którym pozuje razem ze swoim partnerem. Wzruszający i romantyczny wpis bardzo spodobał się fanom.  "Z Tobą mogę wszystko! Konie kraść, dzieci rodzić..." - napisała aktorka.   

Rodzinne wakacje Aleksandry Szwed

Młoda mama obecnie wypoczywa z rodziną nad polskim  morzem. Aleksandra Szwed dużo czasu poświęca miesięcznemu dziecku. Partner aktorki pomaga jej w opiece nad niemowlakiem. To właśnie Krzysztof Białkowski jest autorem odważnego zdjęcia,  które Szwed opublikowała na Instagramie.  Fotografia przedstawia stópki dziecka oparte o piersi mamy. Uwagę przykuwa biust aktorki, który z dumną prezentuje.

Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom, a ty udajesz, że mu wierzysz...
Ola Szwed

Zdjęcie bardzo spowodowało się obserwatorom aktorki i w niecałą dobę zdobyło niespełna 13 tys. polubieni. Aleksandra Szwed wygląda na nim niezwykle dziewczęco.

"Teraz warto rozważyć drugą sesję w Playboy’u", "Bardzo naturalne zdjęcie", "Nie każdy fotograf umie przyciągnąć uwagę swoim zdjęciem"  "Gratulacje Oleńko! Szczęśliwa mamusiu!" - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: 

Co trzecia osoba z rakiem zmaga się z depresjąNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas