Magda Gessler zaliczyła wpadkę na Instagramie! „Dramat”

Magda Gessler to jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej Instagram śledzi ponad milion użytkowników. Niedawno odbyła się premiera autobiografii Magdy Gessler, zatytułowanej "Magda", którą restauratorka stworzyła we współpracy z Dominikiem Linowskim. Restauratorka na swoim Instagramie promuje książkę w dosyć nietypowy sposób. W komentarzach rozpętała się burza!

Magda Gessler Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Udostępnia relacje z planów zdjęciowych projektów, w których bierze udział
Magda Gessler Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Udostępnia relacje z planów zdjęciowych projektów, w których bierze udział123RF/PICSEL

Magda Gessler szczerze o sobie

Ku uciesze fanów autobiografia Magdy Gessler pełna jest zabawnych anegdot oraz zdjęć z prywatnego archiwum restauratorki. Gessler dzieli się swoimi przemyśleniami, jest wyjątkowo szczera i wspomina zawodową drogę. Książka została zilustrowana oryginalnymi rysunkami kolorowymi tak bardzo zabawnymi, jak ich autorka. Gessler mówi w niej zarówno o ulubionych potrawach i gastronomii, jak i swoich związkach i relacjach z dziećmi.

"Fascynująca opowieść́ o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę̨ musiała przejść́ bohaterka, aby być́ tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają̨ czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się̨ z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny" - czytamy na oficjalnej stronie służącej do zakupu autobiografii.

Magda Gessler zaliczyła wpadkę na Instagramie

Magda Gessler znana jest ze spontanicznych, niekiedy zabawnych wpisów w social mediach. Na Instagramie chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Udostępnia relacje z planów zdjęciowych projektów, w których bierze udział, efekty sesji zdjęciowych oraz zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi. To barwna postać polskiego show-biznesu, której nie można odmówić charyzmy. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym przykryta kocem, czyta swoją autobiografię. Fani od razu zauważyli, że książka, którą Gessler trzyma w rękach, jest do góry nogami. W komentarzach zawrzało.

Magda Gessler i nietypowa promocja

Fani od razu zaczęli zwracać uwagę na nietypowe ułożenie książki. "Madziu kochana, ale książka jest na odwrót", "Czemu Pani czyta do góry nogami" - pytali zdziwieni obserwatorzy. Magda Gessler szybko postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedziała: "Żebyś pytał i... zapamiętał".

- Taki zamysł marketingowy. Czy każdy zwrócił uwagę na książkę? Taaak!
czytamy w komentarzach pod zdjęciem Magdy Gessler

"Pozowane zdjęcie z książką do góry nogami. Dramat" - krytycznie skomentowała zdjęcia jedna z użytkowniczek aplikacji. Nie wszyscy podzielili jej zdanie. Nie brakowało osób, które broniąc restauratorki zauważali, że kontrowersyjne zdjęcie jest  bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem promocji. "Ponoć takie czytanie do góry nogami to świetne ćwiczenie zwiększające koncentrację i rozgrzewające mózg" - zauważył fan.

Czy bycie eko jest trudne?
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas