Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska urodziła. Zdradziła płeć dziecka?

Aleksandra Żebrowska właśnie została po raz czwarty mamą. Radości nie ma końca, zwłaszcza że wszystko wskazuje na to, że rodzina Żebrowskich powiększyła się o upragnioną dziewczynkę.

Aleksandra Żebrowska urodziła. Radości nie ma końca

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski kolejny raz zostali rodzicami. Para ma już trójkę dzieci - trzech chłopców: Franciszka, Henryka i Feliksa. Kiedy już nikt się nie spodziewał, że rodzina Żebrowskich znów się powiększy, to w lutym 2022 roku żona aktora ogłosiła ponownie szczęśliwą wiadomość. 

 Znana z poczucia humoru i dystansu do siebie Aleksandra Żebrowska w zabawny i szczery sposób dzieliła się zdjęciami z fanami z okresu ciąży. 

W końcu na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się długo wyczekiwane zdjęcie z noworodkiem. Szczęśliwa, świeżo upieczona mama jednak nie pokazała twarzy maluszka, ale jeden element zdradził płeć dziecka. 

Różowa czapeczka rozwiała wszelkie wątpliwości, co do płci, a Żebrowscy nie posiadają się z radości, bo dziewczynka była marzeniem małżonków. 

Reklama

W komentarzu nowinę potwierdziła także Agata Rubik, która pozwoliła sobie na wyrażenie radości: 

"Gratulacje Ola! Niech żyje różowy!" - napisała szczęśliwa koleżanka Aleksandry Żebrowskiej. 

W innych komentarzach oczywiście również nie zabrakło gratulacji i życzeń szczęścia dla całej rodziny. 

Michał Żebrowski jako dumny ojciec

Michał Żebrowski również pochwalił się zdjęciem w swoich mediach społecznościowych przy okazji narodzin kolejnego dziecka.

Aktor jednak zdecydował się nie pokazywać jeszcze maleństwa, ale podzielił się zdjęciem ukochanej żony ze szpitalnego łóżka. 

"Mama x4" - napisał krótko szczęśliwy i dumny tato. 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy