Reklama

Reklama

Alessandra Ambrosio zachwyca zgrabną sylwetką. Tak wygląda w bikini!

Alessandra Ambrosio to jedna z najbardziej popularnych brazylijskich modelek. Gwiazda w kwietniu będzie świętowała 41. urodziny. Mimo że na wybiegach pojawia się coraz rzadziej, nadal zachwyca wysportowaną sylwetką. Wraz ze swoim partnerem i kolegą z branży Richardem Lee została sfotografowana na plaży w Santa Monica. Para spędzała czas aktywnie – rozgrywając mecz siatkówki.

Alessandra Ambrosio jest modelką polsko-włoskiego pochodzenia.  Przez kilkanaście lat była jednym z "aniołków" Victoria's Secret. Na wybiegach dumnie prezentowała fantazyjną bieliznę amerykańskiej marki. Pięć lat temu zrezygnowała jednak  z  intratnej współpracy i postanowiła ograniczyć aktywność zawodową do minimum.

Alessandra Ambrosio kocha sport. Efekty treningów widać gołym okiem!

Ambrosio w przeszłości brała udział w pokazach i kampaniach najbardziej prestiżowych domów mody. Pojawiła się na okładkach popularnych czasopism, takich jak Elle, Harper’s Bazaar czy Vogue. Chociaż w 2017 roku postanowiła "przejść na emeryturę" , jej działalność nadal śledzi grupa oddanych fanów. Alessandrę Ambrosio na Instagramie obserwuje ponad 10 milionów użytkowników.  Takie zasięgi robią wrażenie!

Reklama

Brazylijska piękność w zeszłym roku skończyła 40 lat. Mimo to może pochwalić się idealną, wysportowaną figurą. Ambrosio nie stroni od aktywności fizycznej. Niezależnie od tego, czy przebywa w rodzinnej Brazylii,  czy wypoczywa ze swoim partnerem w Stanach Zjednoczonych,   chętnie uprawia sport.

Alessandra strzeże życia prywatnego. Instagram modelki przepełniają efekty sesji zdjęciowych. Gwiazda chętnie udostępnia zdjęcia w bikini, jednocześnie chwaląc się wysportowanym ciałem. Sylwetka Ambrosio na zdjęciach jest godna pozazdroszczenia.  Aż trudno uwierzyć,  że gwiazda modelingu w wieku 40 lat prezentuje się tak znakomicie.

Tak Alessandra Ambrosio wygląda w bikini! 40-latka zachwyca!

Jak się okazuje modelka prywatnie, jest tak samo  piękna, jak na fotografiach będących efektem profesjonalnych sesji.  Ambrosio wraz ze swoim partnerem, Richardem Lee przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Brazylijska  piękność wczorajsze popołudnie spędziła, opalając się na jednej z plaż w  Santa Mocnica. Alessandra Ambrosio znów zachwyciła wysportowaną sylwetką.

Gwiazda nie leżała jednak bezczynnie. Wraz z przyjaciółmi postanowiła zagrać w siatkówkę plażową. Ambrosio miała  na sobie kolorowe bikini,  które doskonale podkreślało jej opaleniznę.  W czasie gry modelka nonszalancko przewiązała w talii białą  koszulę.

Zdjęcia szybko obiegły sieć.  Fani modelki komplementują jej dziewczęcą figurę.

***

Przeczytaj również: 

Edyta Pazura szczera do bólu. Chodzi o jej studia

Anna Wendzikowska wypoczywa na Malediwach. "Takie ciało to grzech"

Katarzyna Glinka opala się na plaży nudystów. "Wpuszczają tekstylnych"

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alessandra Ambrosio | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy