Edyta Pazura szczera do bólu. Chodzi o jej studia

Edyta Pazura wbrew powszechnej opinii, że wszystko zawdzięcza mężowi, jest kobietą niezwykle zaradną i zorganizowaną. Mało kto wie, jak imponujące jest jej wykształcenie. Ostatnio jeden obserwator zapytał o jej doktorat. Odpowiedź była zaskakująca.

Edyta Pazura szczerze o swoim doktoracie
Edyta Pazura szczerze o swoim doktoracieVIPHOTOEast News

Edyta Pazura chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najdrobniejszymi szczegółami z jej życia prywatnego i zawodowego. Ślub z Cezarym Pazurą niewątpliwie odmienił jej życie pod wieloma względami, również pod tym medialnym. Poznała go, gdy miała zaledwie 19 lat, gdy pracowała w WARSie. Choć małżonków dzieli spora różnica wieku, obydwoje bardzo się wspierają, a Edyta jest nawet menadżerem Cezarego.

Wykształcenie Edyty Pazury

Ponadto trzeba przyznać, że kobieta ma imponujące wykształcenie. Edyta po maturze wybrała się na prawo, jednak za namową Cezarego zmieniła kierunek na marketing i zarządzanie. Ten etap wymagał od niej wielkiego samozaparcia i determinacji, gdyż w trakcie studiów urodziła córkę Amelię, a trzy lata po niej syna Antosia. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a następnie kształciła się na Akademii Leona Koźmińskiego, kończąc m.in. studia z obszaru zarządzania w sektorze medialnym. Na swoim koncie ma również dyplomy z managementu i fotografii.

Edyta Pazura na doktoracie

Jakby tego było mało, Edyta Pazura w 2021 roku zdecydowała się również na studia doktoranckie. Początkowo planowała ukończyć je w dwa lata. Podczas ostatniego Q&A, które zorganizowała na swoim Instagramie, padło pytanie właśnie o to, jak idą jej studia trzeciego stopnia. Edyta odpowiedziała nad wyraz szczerze:

Szczerze? Nijak. Firma i dzieciaki mnie tak pochłaniają, że zdążyłam napisać tylko agendę. I jeszcze Czaro, który jest chodzącym przedsiębiorstwem. W tym tempie jest szansa, że obronię się około 60-tki.

Wierzymy, że z jej ogromnymi ambicjami i samodyscypliną uda się jej ukończyć również studia doktoranckie!

"Przychodzi baba do lekarza": Stawianie baniek. Na czym polega ta metoda?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas