Reklama

Alex Rodriguez potwierdził, że jest w związku z Jennifer Lopez

41-letni były baseballista zaczął się niedawno spotykać z Jennifer (47 l.), a podczas programu "The View" cały czas zachwycał się swoją dziewczyną.

Zapytany o to, czy są razem odpowiedział: - To oczywiste.

- Świetnie się razem bawimy, ona jest niesamowita. To niesamowita dziewczyna i jedna z najinteligentniejszych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Jest również wspaniałą matką.

- Ona cieszy się prostymi rzeczami. Jest bardzo, bardzo prostą osobą. Kocha rodzinę. Jest wspaniałą siostrą i córką.

Jennifer ma dziewięcioletnie bliźnięta Maxa i Emme razem z byłym mężem Markiem Anthonym, natomiast Alex i jego była partnerka Cynthia Scurtis mają dwie córki - Natashę (12 l.) i ośmioletnią Ellę.

Mówi się, że para poznała się w zeszłym miesiącu podczas jednego z koncertów piosenkarki w Las Vegas i od tamtej pory jest nierozłączna.

Po wspólnej wycieczce na Bahamy, na którą para wybrała się na początku marca, Alex poleciał do Los Angeles, gdzie był widziany razem z Jennifer w hotelu Bel-Air.

Jennifer i Alex ćwiczyli również razem na siłowni Gunnara Petersona oraz spędzili czas w domu piosenkarki w Bel-Air.

Mówi się, że związek pary robi się coraz bardziej poważny.

Źródło podało: - Wszyscy jego przyjaciele wiedzą, że on naprawdę lubi J.Lo, ale początkowo oboje myśleli, że to będzie tylko przelotny romans. Przyjaciele powoli zdają sobie sprawę z tego, że oni pasują do siebie. Nazywa J.Lo swoją damą. Mógłby wziąć z nią ślub w każdej chwili. Ona jest inna niż kobiety, z którymi spotykał się do tej pory.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy