Reklama

Reklama

Alexina Graham dołącza do Aniołków Victoria's Secret

Po Barbarze Palvin przyszła kolej na Alexinę Graham. To ona dołącza do Victorias Secret Angels, obecnie jest numerem 16. To prawdziwy punkt zwrotny w karierze brytyjskiej top modelki.

14 marca Victoria's Secret zaprezentowała swojego nowego Aniołka: Barbarę Palvin, 25-letnią węgierską modelkę. Zaledwie tydzień po tym znana marka bielizny zaprosiła do swojego grona Aniołków kolejną top modelkę. Jest nią Alexina Graham, 29-letnia rudowłosa brytyjska piękność.

Reklama

- To wielki zaszczyt zostać nazwaną Aniołkiem, to jest coś, o czym zawsze marzyłam. Dorastałam podziwiając Aniołki Victoria's Secret i mam nadzieję zainspirować innych ludzi - tak decyzję marki skomentowała Alexina Graham - To tak bardzo ekscytujące być rudowłosym Aniołkiem. Możesz zrobić wszystko, co chcesz! Nic nie jest niemożliwe! - dodała modelka.

Tym samy Alexina dołącza do armii piętnastu Aniołków, w tym Taylor Hill, Candice Swanepoel, Romee Strijd i Barbary Palvin.

Choć lokalizacja i inspiracja przygotowywanego pokazu Victoria's Secret Fashion Show 2019 nie została jeszcze ujawniona, to obsada supermodelek już budzi wielkie emocje.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje