Alexina Graham dołącza do Aniołków Victoria's Secret

Po Barbarze Palvin przyszła kolej na Alexinę Graham. To ona dołącza do Victorias Secret Angels, obecnie jest numerem 16. To prawdziwy punkt zwrotny w karierze brytyjskiej top modelki.

14 marca Victoria's Secret zaprezentowała swojego nowego Aniołka: Barbarę Palvin, 25-letnią węgierską modelkę. Zaledwie tydzień po tym znana marka bielizny zaprosiła do swojego grona Aniołków kolejną top modelkę. Jest nią Alexina Graham, 29-letnia rudowłosa brytyjska piękność.

Reklama

- To wielki zaszczyt zostać nazwaną Aniołkiem, to jest coś, o czym zawsze marzyłam. Dorastałam podziwiając Aniołki Victoria's Secret i mam nadzieję zainspirować innych ludzi - tak decyzję marki skomentowała Alexina Graham - To tak bardzo ekscytujące być rudowłosym Aniołkiem. Możesz zrobić wszystko, co chcesz! Nic nie jest niemożliwe! - dodała modelka.

Tym samy Alexina dołącza do armii piętnastu Aniołków, w tym Taylor Hill, Candice Swanepoel, Romee Strijd i Barbary Palvin.

Choć lokalizacja i inspiracja przygotowywanego pokazu Victoria's Secret Fashion Show 2019 nie została jeszcze ujawniona, to obsada supermodelek już budzi wielkie emocje.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje