Reklama

Reklama

Alicia Keys: Moi synowie będą rozumieli jak wspaniałe są kobiety

36-letnia piosenkarka - która ma dwóch synów: Egypt (6 l.) i Genesis (2 l.) z mężem i producentem Swizz Beats - celebrowała Międzynarodowy Dzień Kobiet na Instagramie i przyrzekła nauczyć swoich synów, aby traktowali kobiety "jak boginie".

Załączając zdjęcie siebie z młodszym synem Genesis, Alicia napisała: - Chcę wychować dzieci, aby byli pięknymi ludźmi i silnymi mężczyznami, którzy rozumieją jak wspaniałe są kobiety. Wierzę, że wszystkie kobiety na całym świecie są piękne i silne. Wszystkie powinny być traktowane jak boginie, nie tylko w Dniu Kobiet, ale każdego dnia.

W międzyczasie, autorka hitu "Girl on Fire" przyznała wcześniej, że bycie mamą otworzyło jej "nową przestrzeń", gdzie czuje się "silna" i "odważna" i gwiazda nauczyła się "słuchać siebie", czego wcześniej nie robiła.

Autorka hitu "Fallin" powiedziała: - Kiedy zaczyna się siebie poznawać, człowiek bardzo przejmuje się tym, co myślą o nim inni. Ostatnio zaczęłam odkrywać moją własną relację ze samą sobą. To niesamowite!

- Kiedy zostałam mamą wiedziałam, że jestem silna, ale nie byłam gotowa na to, co robię teraz. Muszę powiedzieć, że słuchanie samej siebie zajmuje dużo czasu. Nigdy wcześniej tego nie robiłam i myślę, że to otworzyło we mnie nową przestrzeń, taką zdecydowaną kobietę, odważną, niezależną, prawdziwą...

- Czuję, że nie bez powodu wychowuję dwóch chłopców. Mówi się, że każde dziecko uczy się od matki.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy