Reklama

Reklama

Alicja Janosz pozuje w bikini. Co za figura!

Laureatka pierwszej edycji programu "Idol" takiego zdjęcia na swoim instagramowym profilu dotąd nie miała. Alicja Janosz korzystając z wypoczynku w egzotycznym klimacie, zamieściła zdjęcie w bikini. Fani nie kryją zachwytu.

Alicja Janosz w wielu 17 lat wygrała pierwszą polską edycję "Idola". Jej dalsza kariera artystyczna nie potoczyła się jednak spektakularnie. Niedługo po nagraniu swojego pierwszego album, będącego nagrodą za wygraną w programie, zniknęła z show-biznesu. 

Czytaj również: Alicja Janosz pozdrawia z wakacji

Dwie dekady po zakończeniu "Idola" życie 37-letniej Alicji bardzo się zmieniło, nie tylko prywatnie. Wciąż jednak zajmuje się tym co kocha najbardziej, czyli śpiewaniem. Od wielu lat związana jest z zespołem HooDoo Band. Ponadto na platformie YouTube publikuje co pewien czas nowe piosenki. Oprócz tego prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci. W 2010 roku wyszła za mąż za Bartosza Niebieleckiego, od ośmiu lat mają syna Tymona.

Reklama

Artystka aktywna jest również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami swoimi osiągnięciami ale i życiem prywatnym. 

Z Instagrama Janosz możemy dowiedzieć się, że właśnie wypoczywa w Portugalii, stamtąd też zamieściła ostatnie zdjęcie w czarnym bikini, na tle rajskiej plaży i morza. Złota biżuteria oraz zmysłowa poza dodały jej jeszcze więcej wdzięku. Do tej pory nie odsłaniała aż tyle... nic więc dziwnego, że fani na widok jej brzucha wpadli w zachwyt.

Trudno uwierzyć, że jeszcze "niedawno", ta filigranowa dziewczynka stała na podium ze statuetką "Idola" w rękach. Widać, że wokalistka o siebie dba - ma wyćwiczone, jędrne ciało, a swój brzuch mogłaby porównać z niejedną "fitnesską". Obserwatorzy Alicji są oczarowani jej wdziękami - pod postem szybko posypały się komentarze:

Artystce możemy pozazdrościć formy i życzyć cudownych wakacji. 

Zobacz też: Alicja Janosz pokazała zdjęcie z synem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy