Reklama

Reklama

Amber Heard uciekła z Hollywood. Zaszyła się na pustyni

Amber Heard uznana za winną zniesławienia swojego byłego męża, Johnny'ego Deppa, w ciągu ostatnich tygodni zwróciła na siebie uwagę mediów z całego świata. Po przegranym procesie postanowiła odpocząć w swojej rezydencji na pustyni, którą kupiła w 2019 roku.

Przez ostatnie tygodnie cały świat z zapartym tchem śledził przebieg "procesu dekady" pomiędzy byłymi małżonkami Amber Heard i Johnnym Depp'em. W trakcie kolejnych spotkań w sądzie obserwowanych przez media z całego świata ujawniali nowe szczegóły swojej relacji, która zakończyła się rozwodem w 2016 r. Wówczas Amber Heard zarzuciła aktorowi stosowanie przemocy domowej, a Johnny Depp starał się odpierać jej zarzuty. Sprawa skomplikowała się, gdy w lutym 2020 roku "Daily Mail" dotarł do nagrań, na których słychać, jak aktorka przyznaje się do stosowania przemocy wobec męża. Prawdopodobnie przemoc w ich relacji była codziennością.

Reklama

Zobacz również: Jedna z najokrutniejszych form przemocy w związku. Uważaj na te słowa!

Amber Heard przegrała proces

W skomplikowanym procesie o zniesławienie Johnny Depp swojej zażądał od swojej byłej żony Amber Heard 50 mln dolarów. Proces zakończył się wyrokiem skazującym na korzyść Deppa. W międzyczasie aktorka złożyła kontrpozew na 100 mln dolarów. Przysięgli ogłosili, że obydwoje są "odpowiedzialni za zniesławienie". Ława przysięgłych przyznała aktorowi 10 mln dolarów plus 5 mln odszkodowania, a jego byłej żonie 2 mln, co jednoznacznie oznacza "zwycięstwo" Deppa. 

Zobacz również: Amber Heard zalała się łzami w sądzie. To już koniec zeznań! 

Amber Heard zaszyła się na pustyni

Jak donosi "New York Post", aktorka szuka wytchnienia po procesie w swojej posiadłości w Yuca Valley, mieście oddalonym o ok. 200 kilometrów od Los Angeles, otoczonym przez pustynię Mojave. Okazałą, pustynną rezydencję z trzema sypialniami i trzema łazienkami miała kupić w 2019 roku za 570 tysięcy dolarów w ramach prywatnego funduszu powierniczego na nazwisko swojego księgowego. Jedną z atrakcji okazałej rezydencji jest most o długości 33 metrów, który łączy willę z altaną zbudowaną na zboczu góry.

Zobacz również: Kim jest Camille Vasquez? Prawniczka stała się gwiazdą procesu Depp vs. Heard

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy