Reklama

Reklama

Camille Vasquez: największa wygrana procesu dekady. Kim jest prawniczka Deppa?

Proces dekady, obok Johnnego Deppa, ma jeszcze jednego zwycięzcę. W odzyskaniu dobrego imienia aktorowi pomogła adwokatka Camille Vasquez. Kobieta jest dziś nie tylko najpopularniejszą prawniczką w USA, ale również gwiazdą social mediów.

Proces dekady znalazł swój finał. Amber Heard przegrała miliony, zaś Johnny Depp odzyskał swoje dobre imię. U jego boku przez całą sądową batalię wiernie trwała prawniczka Camille Vasquez. Dziś to właśnie ją nazywa się drugą wygraną tego procesu.

Batalia Amber Heard i Johnnego Deppa: "proces dekady"

Sądowa batalia pomiędzy eksmałżonkami: Amber Heard i Johnnym Deppem określana była mianem "procesu dekady". Trwający ponad pięć tygodni proces o zniesławienie zakończono oficjalnie 27 maja, zaś 1 czerwca ogłoszono wyrok w sprawie. Aktor pozwał swoją byłą żonę na 50 mln dolarów za felieton w "The Washington Post", w którym opisała siebie jako ofiarę przemocy domowej, zaś ona w odpowiedzi pozwała Deppa na 100 mln dolarów za nazywanie oszustką.

Reklama

Proces obserwował niemal cały świat. Ostatecznie sąd uznał Amber Heard za winną, a na mocy wyroku kobieta musi zapłacić aktorowi 15 milionów dolarów odszkodowania. Johnny Depp oczyścił swoje dobre imię w czym znacząco pomogła mu jego prawniczka. To właśnie Camille Vasquez nazywa się drugą wygraną tego procesu.

Zobacz również: Jedna z najokrutniejszych form przemocy w związku. Uważaj na te słowa!

Camille Vasquez: prawniczka Johnnego Deppa. Kim jest?

Camille Vasquez reprezentuje firmę prawniczą Brown Rudnick. Specjalizuje się przede wszystkim w sprawach o zniesławienie. W batalii sądowej pomiędzy Heard i Deppem prawniczka zasłynęła ze swojego perfekcyjnego i merytorycznego przygotowania.

Internauci nadali jej nawet przydomek Camille Niszczycielka ("Camille The Destroyer") - podczas procesu kobieta była dla Amber Heard naprawdę bezlitosna. Nie tylko wytykała jej nieścisłości w zeznaniach, ale również zadawała wnikliwe pytania, a kiedy nie otrzymała konkretnej odpowiedzi, mocno przypierała do muru.

Zobacz również: „OK boomer! Czy ty w ogóle coś rozumiesz?”

Camille Vasquez: dociekliwa i merytoryczna

Camille Vasquez mocno chroni swojej prywatności. Wiadomo, że urodziła się w San Francisco w rodzinie emigrantów z Kuby i Kolumbii. Co więcej, biegle mówi do hiszpańsku. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Południowej Karoliny na wydziale komunikacji i nauk politycznych. Następnie studiowała w Southwestern Law School w Los Angeles.

W ubiegłym roku jej pracę docenił portal Best Lawyers, umieszczając jej nazwisko na liście "One to Watch" w uznaniu za jej umiejętności w zakresie sporów sądowych.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji prawniczka od kilku miesięcy jest w związku z Brytyjczykiem, który pracuje w branży nieruchomości. Jego tożsamości nie ustalił jednak jak dotąd żaden z portali.

To jednocześnie zaprzeczenie wszelkim domysłom, jakie od początku procesu pomiędzy Heard i Deppem krążyły w sieci. Media sporo uwagi poświęcały bowiem relacji prawniczki z aktorem. Zwracano uwagę na czułe gesty i uściski podczas rozmów. Na pytania fanów dotyczące relacji z Deppem Vasquez odpowiadała jedynie uśmiechem.

W sieci Camille Vasquez okrzyknięto "królową".

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Camille Vasquez | Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy